Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 48 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0

Ήλιο με δόντια είχε σήμερα η Θεσσαλονίκη, ζούσε μια από τις πιο κρύες μέρες του φετινού χειμώνα. Περπατώντας στα στενά του Βαρδάρη θυμήθηκα από την Σαββατιάτικη τσάρκα μου, ότι στο συγκεκριμένο ίδρυμα έπαιζε Νταϊάνα, μια Μολδαβή κοπέλα σε νταρντάνικο στυλ. Πολύ εντυπωσιακή η παρουσία της στο σαλόνι, Ξανθιά, αρκετά ψηλή πάνω στις 12ποντες γόβες της, βυζάρες έξω (σιλικόνης), γεμάτο κορμί, γυμνασμένες πλάτες και έκφυλη καυλόφατσα.Χαμόγελο

Από 30 ευρώ το απλό 40 το πιο χαλαρό το οποίο πήρα εγώ, πρέπει να κάνει και άλλα προγράμματα αλλά δεν τα συγκράτησα.Χαμόγελο

Στα εντός του δωματίου τώρα, η κοπέλα μπήκε μέσα με το χαμόγελο που είχε στο σαλόνι, ξεκινώντας με προκαταρκτικά χαδάκια. Άφησε να χαϊδέψω και την κολοτρυπίδα της λέγοντας μου με πολύ κομψό τρόπο να μην βάλω δάκτυλο μέσα. Γλώσσα

Η συνέχεια δόθηκε φορώντας την καπότα σαν κάλτσα και ξεκίνησε μια καταπληκτική πίπα χωρίς καθόλου δόντια. Ήταν άκρως επιστημονική από τις καλύτερες που μου έχουν πάρει φέτος ξεκινώντας σε πολύ αργό τέμπο και λεπτό προς λεπτό να επιταχύνει διαδοχικά. Καλαμπαλίκινγκ δεν είχαμε, αλλά δεν το ζήτησα κιόλας. Κάποια στιγμή μετά από ώρα την σταμάτησα γιατί έβλεπα να πλησιάζει το τέλος, οπότε την ανεβάζω από πάνω όπου έδωσε ρεσιτάλ χωρίς ίσως υπερβολικά βογκητά αλλά κοιτώντας με πάντα με ένα πολύ πονηρό βλέμμα. Μετά από ώρα την γυρνάω πισοκολητά και αφού την σφυροκόπησα έντονα , σύντομα έφτασε το τέλος.Χαμόγελο

Κάθισε σε αυτή τη στάση η Νταϊάνα κανά λεπτό και χωρίς να τον βγάλω έξω την έκανα ελαφρύ μασαζάκι στην πλάτη, μέχρι να αρχίσει να μου πέφτει και κατόπιν βγαίνοντας προσεκτικά πήρε ένα κομμάτι χαρτί, και μου έβγαλε προσεκτικά το προφυλακτικό και μου τον σκούπισε.Γλώσσα
Ήταν από τις περιπτώσεις που λες χαλάλι που έδωσα τα 10 ευρώ παραπάνω γιατί πιάσανε τόπο αν και για να είμαι ειλικρινής αν δεν με το πρότεινε η μαντάμ δεν είχα σκοπό να τα δώσω. Η Νταϊάνα μου έδωσε πολύ μεγάλη άνεση χρόνου, χωρίς ασυδοσία, κάνοντας με να περάσω ένα καταπληκτικό 15λεπτο.Γλώσσα

Ο χώρος μικρός μεν αλλά πολύ καθαρός, τα σεντόνια ανοιχτόχρωμα, άφθονο ζεστό νερό στη βρύση και ένα πολύ καλό σύστημα χαρτοπετσέτας τύπου SAN JAMAR. Το αναφέρω γιατί η λεπτομέρεια κάνει τη διαφορά σε πολλά πράγματα ακόμη και στο χαρτί του μπουρδέλου.Κουλ

Η μαντάμ ευγενέστατη έχει τον τρόπο να προωθεί σωστά την κοπέλα της.Χαμόγελο

Από μένα θα υπάρξει σίγουρα και επόμενη φορά και προτείνεται ανεπιφύλακτα σε όλους.Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
510
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού