Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
[b]Παληκαρισμός[/b]
Νωρίς το πρωί στο βενζινοπωλείο, η νεαρά ημεδαπή υπάλληλος εξυπηρετούσε πυρετωδώς τους οδηγούς, εξέδιδε τιμολόγια και αποδείξεις, εισέπραττε χρήματα, έλεγχε, καταχωρούσε, έγραφε…
Εντός του καταστήματος, δυο άλλοι οδηγοί και εγώ.
Εισέρχεται τέταρτος πελάτης, ένας ημιεξελληνισμένος εύσωμος Πακιστανός, ο οποίος μετά από ολιγόλεπτη αναμονή περιήλθε σε έξαλλη και ανισόρροπη κατάσταση, απαιτώντας να εξυπηρετηθεί σε απόλυτη προτεραιότητα, λοιδορώντας την υπάλληλο ότι καθυστερεί!
Στην κόσμια αντίδραση της υπαλλήλου, ο αλλοδαπός εξοργίστηκε περαιτέρω, φωνασκώντας και κραδαίνοντας το κράνος του.
Όσο η νεαρά υπάλληλος συνέχιζε να νουθετεί τον ταραξία με στάση σθεναρή, αποφασιστική, αλλά κόσμια και επαγγελματική, τόσο αυτός ανέβαζε τους τόνους.
Σκέφτηκα ότι δεν το χωρούσε ο νους του, που απέναντί του είχε ένα θήλυ, το οποίο ασκούσε κάποια μορφή εξουσίας σε αυτόν, ότι αντιδρούσε στη διαπίστωση που στη Γραικυλία τα θήλεα κατέχουν περίοπτες και δεσπόζουσες θέσεις στην κοινωνία, ενώ στη Λαχώρη και στο Καράτσι τα θήλεα τα μειώνουν, τα περιφρονούν, τα διώκουν, τα κατατρέχουν, τα δέρνουν, τα μαστιγώνουν, τα λιθοβολούν, τα θανατώνουν .
Θεώρησα τη συμπεριφορά του ως μεγάλη ασέβεια και αγνωμοσύνη, ως παράδειγμα του «φοβού την οργή των ευεργετηθέντων υπό εσού».
Αποφάσισα να αποκρούσω τον βδελυρό και ερπετό ασιάτη μέχρις εσχάτων, έως του σημείου χειροδικίας επί αυτού.
Στην κατ’ αρχήν αποδοκιμασία μου και αποπομπή μου προς αυτόν, απάντησε με σφοδρή φραστική επίθεση, κάνοντας ένα βήμα προς το μέρος μου.
Οι άλλοι δυο πελάτες στέκονταν αμίλητοι και φοβισμένοι σας κότες λειράτες.
Επειδή είχα λάβει εν ψυχρώ την απόφαση για μάχη μέχρις εσχάτων, στράφηκα προς το μέρος του, βαδίζοντας προς αυτόν.
Ο θρασύδειλος έκανε μεταβολή και ετράπη σε άτακτη φυγή.
Μετά από λίγο, σε σύντομη συζήτηση με τη νεαρά, μου εκμυστηρεύθηκε ότι ήταν θύμα συστηματικής βίας από τον πρώην σοβιετικό σύζυγό της.
Της είπα ότι την επόμενη φορά που θα επισκεφτώ το κατάστημα θα της αποθέσω μια σφραγισμένη επιστολή για να την επιδώσει στον επάρατο ασιάτη, με την οποία θα τον καλώ σε μονομαχία.
Γέλασε και έφυγα.

[b]Δυναμισμός[/b]
Ενώ η σκέψη μου ήταν στην υπάλληλο του βενζινοπωλείου, τα θήλεα συνέχιζαν να με καταπλήσσουν:
Δυναμική νεαρή αστυνομικός της Τροχαίας Αθήνας, εμπρός από την πρεσβεία ΗΠΑ στη λεωφόρο Β. Σοφίας, όχι μόνο ρύθμιζε την κυκλοφορία, αλλά ταυτόχρονα τιμωρούσε με πρόστιμα οδηγούς που καταπατούσαν τη λεωφορειολωρίδα.
Η ένταση του ήχου της σφυρίχτρας της ήταν πρωτοφανής.

[b]Λιλι[/b]
Στο ινστιτούτο μασάζ Κ85, όταν παρήλασε η κινέζα Λιλι, άρχισαν να μου τρέχουν τα σάλια και οι μύξες.
Στο δωμάτιο σωματικών επαφών, δεν είχα καν αποθέσει το ρουχισμό μου, όταν εισήλθε η νεαρή ασιάτισσα.
«Νι-χάο; Εσί, ντουσσς…»
Κύριοι, πως την έχετε μάθει έτσι την κοπέλα! Δεν είχα προκάμει να της τον βάλω καλά - καλά, όταν άρχισε να με παρακινεί: «γκώλο, τέλις γκώλο;». Δεν έφτανε αυτό, μετά ήθελε να παραχώσει τον μέσο δάκτυλό της στον πρωκτό μου…
Αυτές είναι οι επιλογές σας κύριοι; Τα πάντα να περιστρέφονται γύρω από τις κωλοτρυπίδες;
Κωλοκαταστάσεις;
Αφού τη σοδόμησα αρκετά, στη συνέχεια αφαιρέσαμε την περικαυλίδα και επιδόθηκε σε αχαλίνωτο πεοθηλασμό και οσχεολειχία.
Μετά, με άλλη περικαυλίδα, περί τις εκατό παλινδρομήσεις στον κόλπο της.
Μετά από ενθουσιώδη σπερματέγχυση, επιδόθηκε σε μαλάξεις του υπόλοιπου σώματός μου.
Προς το τέλος, χοροπήδαγε όρθια στην πλάτη μου.
«Σέι-σέι»
«Πάιου σέι-σέι, εσί ντουσσς…»».

[b]Τζούλια[/b]
Στο αυτοκίνητο, φεύγοντας από της Λιλής, τα κωλομέρια μου κόλλαγαν μεταξύ τους από τα υπολείμματα λαδιού.

Συνειδητοποίησα ότι η Λιλι δεν είχε κορέσει την τάση μου για ξελόγιασμα, ακολασία, ασωτία, διαφθορά, έκλυση ηθών, ελευθεριότητα, ανηθικότητα, ασέλγεια, λαγνεία, εκτραχηλισμό, ερωτομανία, αμαρτία, απρέπεια, αδιάντροπη συμπεριφορά, αποχαλίνωση του σαρκικού πάθους, εκμαυλισμό, βδελυρά πράγματα, αισχρότητα, ακοσμία, απρέπεια.

Ήθελα τη Τζούλια, σοβιετική πόρνη των 25 ευρώ, στην πλατεία Αττικής.

Το χρηματικό τίμημα για παροχή γενετήσιων υπηρεσιών, σε φθηνό Οίκο κυμαίνεται από 10 έως 25 ευρώ.
Συγκρίνοντάς το με το αντίστοιχο τίμημα του «ινστιτούτου μαλάξεων», παρατηρούμε ότι το τίμημα του ινστιτούτου είναι αυξημένο κατά περίπου 400% .
Κατά μια έννοια, οι δυο καταστάσεις είναι μη συγκρίσιμες, άρα η σύγκριση των χρηματικών τιμημάτων τους δεν έχει νόημα.
Κατά άλλη έννοια, η βασική επιδίωξη είναι επίτευξη οργασμού ένεκα σωματικής επαφής με θήλυ, το οποίο παρέχει το 60%-80% της συνολικής τέρψης. Όλα τα υπόλοιπα (foreplay, πολυτελής υποδομή, ποτά, μουσικές, κτλ) παρέχουν το υπόλοιπο 20% - 40%. Δηλαδή, πληρώνεις το 4πλάσιο για να προσλάβεις 20% - 40% παραπάνω υπηρεσίες.

Εν πάσει περιπτώσει, η χορτοφάγος milf Τζούλια σε μικρό χρονικό διάστημα διήγηρε τα ηδονικά μου κύτταρα έως τη δεύτερη σπερματέγχυση.

Αγαπώ όλα τα θήλεα.
Ειδικά όταν είναι μπρούμυτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
ΠΥΡΑΥΛΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
2.751
Πόντοι:
7.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ILIAS1339, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού