Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επιστροφή τις Όλγας, θα μπορούσε να είναι ο τίτλος τις ενημέρωσης μου προς τους απανταχού μπουρδελιαριδες του Μεταξουργείου

Επίσκεψη 5/4/08 ώρα 21:30 έβρεχε καταρακτοδος υπέθεσα πως θα είναι ήσυχα και ξεκίνησα τη βόλτα από Ιάσωνος 19Α ,στο επάνω μαγαζί με το που βγήκε η κοπέλα γνώριμη από τα παλιά ένοιωσα τυχερός γιατί εάν δεν είχε αλαξη η διάθεση της ,θα έκανα υπέροχο γαμηση .Καταθέτω λοιπόν τα 20 γιουρα και μπαίνω στο δωμάτιο ,η κοπέλα είναι περίπου 1,70, ξανθιά ,με όμορφο σώμα ,Ρωσίδα μετά από πέντε λεπτά μπαίνει η κοπέλα χαμογελαστή και προς ικανοποίηση μου όπως και παλιότερα που την είχα επισκέπτη το ‘πρόγραμμα’ δεν άλλαξε ανέβηκε από πάνω μου και άρχισε τα ψιλό γλειψίματα στο λαιμό κατεβαίνοντας προς τα κάτω ενώ ταυτόχρονα μου χάιδευε τα αρχιδια αφού μου το σήκωσε για τα καλά τον πήρε στο στόμα άρχισε η πίπα και γλείψιμο αρχιδιών ,είχα φτιαχτή αρκετά τής ζήτησα να στήθη στα τέσσερες αρχίζοντας το σφυροκόπημα ,τα βογκητά και τα γκαβλιαρικα κοιτάγματα από τον καθρέφτη με έκαναν να ξαλαφρώσω όλο ευχαρίστηση

Όλγα τη συστήνω ανεπιφύλακτα είναι βράδι από ότι μου είπε μετά τις 20:00

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2008
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού