Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Χριστινα ειναι μια Ρουμανα γυρω στα 30 οπως την εκοψα,μελαχρινη με μακρυα μαλλια και πολυ ομορφα ματια.Διαθετει βυζαρες για αχορταγα ρουφηγματα αλλα απο κει και κατω χανει πολυ στο σωμα.Την λες σχεδον χοντρη δηλαδη...Την πηρα για 60ε με 69 και γυμνο τσιμπουκι.
Χαμογελαστη και ομιλητικη με την εισοδο της στο δωματιο αλλα δε μιλαει καθολου Ελληνικα.Καλα προκαταρκτικα με φιλια,χαϊδεματα,δαχτυλα και τριψιμο γυμνης πουτσας σε μουνι και κωλοτρυπιδα,μαλιστα εριξε και τζελ εξωτερικα για να με διευκολυνει στο βρωμικο παιχνιδι μου...Η πιπα της ηταν μετρια επιφανειακη εντελως και χωρις καλο ρυθμο.Επισης το 69 δε το ευχαριστηθηκα διοτι ειχε πεσει προχειρο καθαρισμα σε μουνι και κωλο με μωρομαντηλο.Εχω γλειψει και καλυτερα δηλαδη.Πρωτη σταση με αυτην απο πανω την οποια δεν ευχαριστηθηκα διοτι ριχνει ολο της το βαρος στο πανω-κατω.Καλο πισωκολλητο οπου απολαμβανεις τα μεγαλα κωλομαγουλα να πηγαινοερχονται και τελευταια σταση με αυτη απο κατω οπου εφαγε το σφυροκοπημα ενω συγχρονως μου τσιμπουσε τις ρωγες.Ειχα πολυ δυνατο τελειωμα με κραυγες και ετσι εισεπραξα και την ατακα ''ooohh you are animal''.
Γενικα εμενα με χαλανε τα υπερβολικα fake βογγητα οπως εκανε η Χριστινα καθ'ολη τη διαρκεια και επισης λεει συνεχεια βρωμοατακες κλεμενες απο τσοντες στα Αγγλικα.Πραγμα το οποιο επισης με ξενερωνει...
Συμπερασμα...τελεια στα προκαταρκτικα αλλα μετρια στο σεξ.Μπορω να την προτεινω σε βυζολαγνους και λατρεις των υψηλων κυβικων αν και υπαρχουν καλυτερες επιλογες σ'αυτη την κατηγορια.Για μενα ουτε κρυο ουτε ζεστη η συνευρεση μαζι της....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.448
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού