Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδάκι, έχω βγει για τσάρκα, γίνεται της πόρνης στην Ιάσωνος, Κολονού δεν ψηνόμουν, οπότε καταλήγω εκεί.
Εμφανίζεται μια κοντούλα, αλλά άκρως σεξυ ουγγαρέζα (όνομα δε συγκράτησα) μελαχρινή, με ωραίο κώλο, κ με 15 τάζει πρωκτικό.
Ψήθηκα.
Κανείς στο μπουρδελάκι, αν κ κίνηση γενικά, μπάινει μέσα αμέσως, κ αρχίζει κ στήνεται στα 4.
Κολλάω από πισω της τρίβω το τσουτσούνι μου (φορώντας ακόμα μποξεράκι) στην κωλάρα της. Της ρίχνω 2-3 χαστουκάκια, γελάει, την φιλάω, γουστάρει. Με τα πολλά μου φοράει το σκουφάκι, της λέω ξάπλωσε. Ανεβαίνω από πάνω της όπου κ της βάζω τον πούτσο ανάμεσα στα βυζιά κ της τον δίνω στο στόμα. Η κοπέλα δεκτική σε όλα.
δοκιμάζω κ της τον βάζω στο μουνάκι (επιμελώς με γουνάκι). Της τον βάζω κ τον βγάζω, τον χτυπάω στα μουνόχειλα κ αυτή γουστάρει. Μετά από λίγα παιχνίδια, την παίρνω ιεραποστολικό κ μετά με τα πόδια πάνω μου. Της λέω για κώλο, βάζει αλοιφή κ τον τρώει στα πλάγια. Γενικά πολύ GFE φάση, γουστάρει κ δε βιάζεται. Της κάνω στα 4, ok μου λέει, αλλά μόνο από μουνί γιατί με ξεθέωσες. Ok, τη γυρνάω κ συνεχίζουμε. Αλλάξαμε 3 στάσεις, εγώ σιγά σιγά να το απολαμβάνω, κ αυτή όλο γέλια κ διάθεση. Δεν το έχω ξανασυναντήσει σε μπουρδέλο αυτό.
Τελειώνω κ φεύγω, χωρίς κανείς να έχει χτυπήσει το κουδούνι (σου άνοιγε αυτή)

Την τσατσα δεν την είδα ποτέ, εξού κ το 3 στην κριτική

Γενικά, πίστευα ότι απλά θα πάω να ρίξω έναν πούτσο στο τσάκα τσάκα από καύλες, αλλά η τύπισσα ήταν για αποθέωση
Δε συγκράτησα δυστυχώς όνομα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2011
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
654
Πόντοι:
2.297
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού