Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
γεια σας αγαπητοι συναγωνιστες!!ενω βρισκομουν στο κεντρο πρωι πρωι με το ψωλοκρυο στο φουλΝτροπήειπα να βρω ζεστασια στην πιπινουΜεγάλο χαμόγελο μπηκα στο σπιτακι η τσατασα ευγενεστατη μου ειπε οτι δουλευει η αφροδιτη ενω εγω περιμενα την ευα την κωλαρα.λεω δε γαμιεται θα περιμενω να την δω,εμφανιζετε σε λιγο η αφροδιτη τουμπανοειδες μουναρα και χωρις να το σκεφτω εδωσα την 50αρα και μπουκαρα στο δωματιο.αναμονη κανα 10λεπτο και εμφανιζετε η καυλα τι κανεις καλα και τα σχετικα και αρχιζει τα κωλοτριψιματα γλυψιματα φιλια και στο στομα με προτροπη της αν και δε πολυγουσταρω γλωσοφιλα σουπερ προκαταρκτικα για πολυ ωρα χωρις κανενα ιχνος βιασυνηςΚουλκατεβαινει πιο κατω εγλυφε οτι εβρισκε και τσακωνει και τις μπαλλες παιδες τρελοαρχιδογλυψιμο και ταυτοχρονα φτυσιματα στην πουτσα και γλυωιμο χωρις καποτα σουπερ ειδικα το γλυψιμο στις μπαλλες ηταν αλλο πραμα τις τα ειχα μπουκωσει μεσα συνεχεια αφου τα ματια της ειχαν γουρλωσει.πουτσοσκαμπιλα στη μαπα αβερτα και μετα απο λιγο φοραει καποτιδιο και την πλακωνω σε ενα τυπανιασμα πισωκολητο στα ορθια και κωλοσκαμπιλα δυνατα και αυτη να ουρλιαζει κι αλλο κι αλλο μετα απο λιγο ανεβαινω αστραπιαια στο κρεβατι με το κονταρι ορθιο σαν πειρατης και τησ τον βαζω για λιγο στο στομα πουτσοσκαμπιλα στη μαπα παλι και με το χερι να της χτυπαω τα κωλομερια και εδειχνε οτι γουσταρε τρελλα το πορνομιλφιδιο.της λεω μετα ξαπλωσε και μου σηκωνει τα ποδια της τα πιανω σαν να την ειχα τσιγκελωσει και της τραβαω ενα γαμησι αλλο πραμα χοροπηδαγα σαν τραγι ενω της τραβαγα τις καυλωμενες μεγαλες της ρωγες.αφου καταλαβαινα οτι ερχετε το τελος της λεω τωρα θα χυσω τις βυζαρες σου ναι μου λεει καυλιαρη οτι θες.τραβιεμαι βγαζω την καποτα κια πεταγονται τα χυσια μαγκες στο προσωπο της μαλλια βυζια κωλος την εκανα την κοπελα.ποπο καυλιαρη μου λεει πολλα χυσια εβγαλες μμμμμ.αφου εισαι καυλα της λεω και χαιρετηθηκαμε φιλακια ματς μουτς και κλεισαμε ραντεβου για την επομενη φορα.θα ξαναπαω σιγουρα με την πρωτη ευκαιρια αξιζει το καυλομιλφ!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
milfslover
Σπουδαίος
Εγγραφή:
22 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
38
Πόντοι:
2.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού