Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η συγκεκριμένη κάνει 2 προγράμματα. Κλασικό των 10€ και κωλαράκι με 15€. Πήρα το πρώτο.

Αρχικά να πω πως έβαλα 5 στο πάρκιν γιατί αν και εξυπηρετείται με όλα τα μέσα (όταν δουλεύουν όπως σήμερα), προσωπικά φοβάμαι να κατέβω με το δίκυκλο γιατί κλέβουν πολύ.

Ο χώρος σχετικά ανακαινισμένος για την περιοχή αλλά με μικρό σαλόνι. Τηλεόραση στο δωμάτιο που παίζει τσόντα των 90's και κλιματιστικό που δουλεύει σωστά. Είχε νιπτήρα-σαπούνι-χαρτι. Ακόμα και κρεμάστρα για τα ρούχα. Αρκετά καλά λοιπόν για την περιοχή. Το σεντόνι όμως είχε αρκετούς λεκέδες αμφιβόλου προελεύσεως (θέμα υγιεινής) και γιαυτό δε μπορώ να του βάλω πάνω από 5.

Η τσα2 πολύ ευγενική, σχετικά νέα και αρκετά νόστιμη θα έλεγα. Δεν θυμόταν το όνομα της κοπέλας και μου είπε τελικά ότι τη λέγανε Άντζελα Γλώσσα . Αφού δεν αλλάζει και τα σεντόνια, θα την προτιμούσα να εκδίδεται και να αφήσει την υπηρεσία για άλλες...

Η Κατερίνα είναι σχετικά νέα, 25-30 την κάνω, με ενδιαφέρον 2άρι φυσικό βυζί, ξανθό μαλλί, τατουάζ αστεράκια πίσω δεξιά στο λαιμό και όμορφη καυλιάρικη φάτσα. Αυτό με τράβηξε και μπήκα γιατί το σώμα της είναι αρκετά χαλαρωμένο και ο κώλος αν και καλοσχηματισμένος βρίσκεται στα πρόθυρα κυτταρίτιδας. Μου έδωσε την αίσθηση της παντρεμένης αδερφής ενός φίλου...

Μπήκε στο δωμάτιο με τσαμπουκά χαμηλώνοντας τα φώτα και σχολίαζε που τα είχα ανεβάσει. Αμέσως καποτίδιο σε πεσμένο όργανο...

Κάπου εδώ συνήθως θα ξενέρωνα, αλλά με πέτυχε σε καλή μέρα. Και κατά βάθος τη γούσταρα λίγο. Της είπα να χαλαρώσει και να μην είναι τόσο στην τσίτα (το δεύτερο δεν το πιασε...). Με οδηγίες μου έκανε 20" προκαταρκτικά χάδια που ήθελα για να έχουμε ανέγερση και έλαβα θέση για πίπα. Η πίπα της ήταν αργή και με δυνατό ρούφηγμα στην αρχή, όπως μου αρέσει, αλλά μετά από λίγο έβαλε χέρι και την επιτάχυνε πολύ καταστρέφοντάς τη. Με όλα όσα αναφέρω θα την έθαβα τελικά, αλλά ευτυχώς το έσωσε αρκετά στο σέξ. Το μουνί της είχε καλή αίσθηση χωρίς πολύ κρέμα (ίσως οι πολλοί να προτιμάνε κώλο...), λάμβανε καλές στάσεις, έκανε κινήσεις, άντεχε κοπανητό, έβαζε τα πόδια της γύρω μου και με τράβαγε μέσα της και έβγαζε αληθοφανή βογγητά. Αν απομονώσω καθαρά το κομμάτι του σεξ, ήταν αρκετά πάνω από το μέσο όρο.
Έγιναν 3 και κάτι ψιλά στάσεις και η ώρα που πέρασε ήταν πολύ ικανοποιητική για την περιοχή. Δεν έγιναν σχόλια για το χρόνο από αυτή, ούτε η τσατσα χτύπησε πόρτα (σε εμένα ή σε άλλους).

Στο πισοκολλητό η δουλεμένη σούφρα ανέδυε οσμή κωλίλας αλά ΕΣ, αλλα ευτυχώς ήταν ήπια και υποφερτή. Ίσως το άλλο πρόγραμμα να είχε και λίγη μερέντα, οπότε μάλλον σοφά επέλεξα...Μεγάλο χαμόγελο

Γενικά μου άρεσε η εμπειρία, και θα προέτρεπα όσους αρέσκονται σε πειραματισμούς να δοκιμάσουν, αρκεί να λάβουν υπόψην τους τα παραπάνω. Επίσης, κορυφαίο VFM, αλλά αφού ικανοποίησα την επιθυμία της στιγμής δεν νομίζω πως θα επανέλθει για να την αναζητήσω ξανά..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
Φ45
Μέγας
Εγγραφή:
16 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.146
Πόντοι:
4.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού