Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
λοιπον αυτα που θα γραψω ειναι πολλη λιγα μπροστα σε αυτα που περασα, ειχα παει στην καιτουλα και πριν απο τρεις μερες, λεω σημερα αφου περασα ωραια παμε παλι εκει,μπαινει στο δωματιο η μικρα, και χωρις δευτερη κουβεντα με πιανει στα γλωσσοφιλα χωρις ακομη να εχω ξεντυθει, καθεται επανω μου φιλια, αγκαλιες, με εγλυφε στο λαιμο, λεω απο μεσα μου, τι στο διαολο σε σιτουριστρια ηρθα?. αρχισε και μου εβγαζε σιγα σιγα τα ρουχα εν μεσω μπαλαμουτιασματος και τα σχετικα, ενιωθα οτι ημουν με την γκομενα μου,εβγαζε ρε μαγκες ενα παθος ειχα τρελαθει, ειχε περασει ενα δεκαλεπτο και ακομα ουτε στην πιπα δεν ειχε φτασει,στην πιπα οπως ειπα και στο προηγουμενο review δεν την εχει αλλα στα αρχιδια μου, μετα στο ιεραποστολικο την ειχα και την εσπρωχνα με ολη την δυναμη μου και την εβλεπα που γουσταρε τρελα , γλυψυμο στα πανεμορφα βυζια της , οπου οι ρωγες της απο την καβλα ηταν ετοιμες να μου βγαλουν τα ματια,ωσπου ακουμε την πορτα να χτυπαει απο τη τσατσα, ειχα χασει τον χρονο, πραγματικα ποτε δεν εχει ξαναγινει τετοια φαση σε μπουρδελο, ειναι νομιζω να σε γουσταρει και λιγο η γκομενα , ΥΣ'καιτουλα θα τα ξαναπουμε συντομα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2008
Όνομα κοπέλας
Καίτη
stratigosss
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
20
Πόντοι:
1.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού