Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
μετα απο αναζητηση της σιμονας βρηκα την καρμεν..η οποια με εντυπωσιασε πολυ..ειναι ξανθια νορμαλ υψος για γυναικα πολυ ωραιο βυζι..3αρι??? φυσικο και ωραιο πατο..πολυ προστυχη στο σαλονι και γεματη υποσχεσεις..μπαινω λοιπον μεσα για γυμνο με το παραβολο των 50.ερχεται η καρμεν κ καθεται...προκαταρκτικα μηδεν και αρχιζει να σκουπιζει τον γρυλο..πολυ δυνατα ομως .και ξεκιναει την πιπα..εχει ενα δικο της στυλ..αυτο που λεμε αγρια πιπα..με φτυσιματα πολλα ντιπ και πολυ ρουφιγμα..να τονισω πως εμενα μου αρεσει αυτο το στυλ πιπας οταν γινεται σωστα..(ενα απλο παραδειγμα: μετα την πιπα της μιραμπελλας με πονουσε ο γρυλος 2 μερεσ,και επισης δεν ηταν το αυταρχικο στυλ πιπας αλλα κλασικη μονοτονη πιπα απλα με πολυ πονο,με λιγα λογια αθλια πιπα)η πιπα λοιπον ηταν επιτυχης μπορω να πω..με πολλα ντιπ να γκουρλονεται επειδη τον βαζει πολυ μεσα κ μετα να τον φτυνει κ να συνεχιζει...θα μπορουσε να ειναι λιγο μεγαλυτερης διαρκειας...επειτα ανεβαινει απο πανω μου..λιγες τανες οταν ανεβαινουν απο πανω σου σε γαμανε..οι περισσοτερες κουνιουνται κ ο πουτσος ουτε καν κανει διυσδυση απλα μενει εκει που ειναι..αυτη στην αρχη χοροπηδουσε με τα ποδια πανω στο κρεββατι κ μετα ξαπλωσε πανω μου κ κουνιοταν με παθος κ δυναμη ωστε να τον φαει ολο..εκει καταλαβα οτι υπηρχε κρεμα,οχι ομως απο την αισθηση που ειχα αλλα απο το οτι εβγαινε ο λουτσος εξω..γενικα η αισθηση ηταν καλη..δεν ενιωθα πως γαμουσα αερα..επειτα γυρναμε πισωκολλητο και κανει σταση"λιωμεννη πατατα"......!!!με την κολυτρυπιδα της φορα παρτιδα...πολυ καλο στησημο..κ επειτα απο σφυροκοπημα ξαπλωνει οπως ηταν μπρουμητα κλεινει τα ποδια κ πεφτω πανω της και την σφυροκοπω παλι...καλη συμμετοχη λιγες φωνουλες οχι φεικ νομιζω...και πολυ καυλα..το κοριτσι την προσφερε απλοχερα...
και κατι αλλο...το κοριτσι ηταν πεντακαθαρο ενω ηταν 1μιση το βραδυ και μυριζε πολυ ομορφα...
συνοψιζοντας λοιπον γενικα αρκετα καλες εντυπωσεις...
τα θετικα: συμμετοχη καθαριοτητα κοπελας ,πιπα(ειναι στο στυλ μου ομως κ μπορει να μην ειμαι πολυ αντικειμενικος),εμφανιση και διαθεση
στα αρνητικα ! ο χωρος ειναι πολυ μετριος και εκτος αυτου δεν κανουν κατι για να τον συντηρησουν εστω..ο ωεροχυτης στο δευτερο δωματιο που ημουν νομιζα πως θα πεσει κ θα τον πληρωνω..δεν ξερω πως στεκεται ορθιος.,τα προκαταρκτικα που θα θελα να υπηρχαν(50 ευρω δινω μωρη),και οι τιμες ειναι προβλημα γιατι ενω δεν ειναι στουντιο εχει τιμες στουντιο...θα μπορουσε να ξεκιναει απο 30,μαλλον οχι θα μπορουσε .. πρεπει να ξεκιναει απο 30.
με λιγα λογια μαλλον θα την ξαναεπισκευτω καρντασια..με αρεσε αρκετα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
Μέλος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
24
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού