Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
11 το πρωι .προσπαθω να παρκαρω στα στενα της σαπφους και γινεται της πουτανας. ηθελα να κανω ενα τουρ και μετα να καταθεσω.δεν βρισκω οποτε φευγω για κωλλετη.παρκαρω μπροστα και μπαινω ,καλος το παλικαρι και τα λοιπα.η αγαπη ειναι και εισαι ο πρωτος.ωραια λεω σε παρθενα επεσα.μετα θυμαμαι κατι κριτικες οτι μιλφιζει.χωρις να την δω.πρωτη μαλακια!λεω παω να κρυψω το αμαξι και φευγω για καττεχακη .λεω 2 καλες σιμονα λαουρα καποια θα πετυχω.λαουρα μελαχρινη πληθωρικη οχι στα δικα μου γουστα .επειδη πλεον με πιεζει ο χρονος μπαινω .ζηταω τουαλετα.εδω μου λεει η τσατσαΧμμμ;στον νιπτηρα? ναι.γαμησετα.τι να κανω ειχα σκασει οποτε sorry αλλαΝτροπήτον πλενω καλα γιατι επελεξα γυμνη πιπα.ξεπαγιασε και χαθηκε.μπαινει η μ....αρα με χαμοχελο που δεν το εχασε μεχρι που εφυγε.ξαπλωνει πανω μου διπλα μου δεν θα χωρουσαμε γιατι και εγω ειμαι ευρυχωρος! οχι χοντρος.και αρχιζει το ισπανικο χωρις ιδιαιτερη προσπαθεια μιας και εχει τα προσοντα.επιτελους μου τον ζεστανε και αρχισε η αναβαση.αρχιζει την πιπα πολυ βαθεια χωρις δοντι ,μαλλον θα εβγαλε τις αμυγδαλες γιατι αλλιως θα πνιγοτανε.φοραει το κουστουμι με το χερι,αυτο το γαμημενο το κουστουμι δεν το αντεχω . αλλα τι να κανω καθεται πανω μου .το μουνι της πολυ ζεστοΓλώσσα, αλλα κατι με χαλαγε ισως δεν ειχαμε συντονισμο αρχισα να σκεφτομαι .μαλακια εκανα μηπως η αγαπη ηταν καλλιτερη?την γυριζω ανασκελα και της ζηταω να χαιδεψει το μουνι της.αυτο μεφτιαξε. τον βαζω μεσα και αρχιζουν παλι οι σκεψεις μηπως??? λεω ας την γυρισω στα 4 που οπως ειπαν και οι συναθλητες ειναι το φορτε της . αρκετα σφιχτα κωλομερια για τα κυβικα της.αρχιζω να βαζω και τον αντιχειρα απο πισω. δεν αντεδρασε.και ηρθε η λυτρωση.με ευχαριστησε πολλες φορες και εφυγε χαμογελοντας .η κοπελα ηταν προθυμη και δεκτικη. αλλα δεν το ευχαριστηθηκα. προτιμω τα πιπινια με πολλα γλειψιματα και προκαταρτικα.φευγοντας λεω ας περασω απο τανταλου 14 να δω την περιβοητη βικη .γαμοτο τωρα βρηκα αμεσως παρκινγ βλεπω την μερσυ και παθαινω σοκΓλώσσαΓλώσσα. δεν ξερω αν ειναι καλη στο κρεβατι. αν και τις κριτικες που διαβασα εκ των υστερων δεν ηταν καλες.αλλα μου φανηκε τοσο ομορφη που ημουν ετοιμος να μπω.ενα που δεν ειχα χρονο και ενα μολις ειχα καταθεσει λεω. που πας ρε καραμητρο!!! οποτε εφυγα και την σκεφτομουν ολη μερα.παντως θα την τιμησω λιαν συντομως.για γλυψιμο και οτι προκυψει .παρενθεση !!!.ρωτησα την τσατσα αν φιλαει η κοπελα και μου ειπε τι λες καλε εισαι καλα η κοπελα ειναι ιεροδουλος μνηστειτε μου κυριε ειπε και εκανε τον σταυρο της???Χμμμ;Χμμμ;...... game over ειχαμε την ιδια γνωμη για την ΕΒΕΛΙΝΑ! αλλα εδω. διαφορετικα γουστα .ισως αν μεγαλωσει η εμπειρια μου στο παρανομο σεχ να ψαχνω και εγω κατι διαφορετικο καθε φορα προς το παρον ξανα μονο πιπινια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 24, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
christosdi1
Μέλος
Εγγραφή:
22 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού