Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκέφθηκα τον εν λόγω οίκο ανοχής την Τετάρτη 16/2 απόγευμα. Ήταν εκεί ένα ψιλοmilf θα έλεγα, καμιά 35άρα-38άρα χρονών, πολύ καλό σωματάκι όμως, καλή φάτσα. Εσμεράλντα μου είπε ότι την λέγανε, εξ Αλβανίας.
Μπήκα γιατί είχε και κώλο με 15 ευρώ. Καλό μουνί, δίνει κώλο, 15 ευρώ το πακέτο, why not???
Στο δωμάτιο παίξανε προκαταρκτικά με αγκαλίτσες και φιλάκια. Βάζει καποτίδιο και αρχίζει πίπα. Μου άρεσε που ρούφαγε το κεφαλάκι αρκετά. Μετά από πάνω μου, ύστερα ιεραποστολικά, μετά πόδια στους ώμους και... ήρθε η ώρα για το κουλούριον! Ωραία τρύπα, δεν είχε βάλει λιπαντικό, έβαλε μόνο στον πούτσο μου. Όχι και πολύ στενή, αλλά ούτε και πηγάδι. Καλή αίσθηση είχε, ένιωθες το σφυξιματάκι της ροδέλας! Εκεί και κατέθεσα.
Γενικά όχι άσχημα. Ωραία γκόμενα, προκαταρκτικά, 2-3 στάσεις, κώλο... καλό το deal! Από συμμετοχή δεν θα έλεγα ότι τρελαινόταν που την γαμούσα αλλά δεν έδειξε αγανάκτηση σε καμία στιγμή, ακόμα κι όταν την σφυροκόπαγα. Επαγγελματίας με λίγα λόγια! Τα έχει τα χρονάκια της οπότε ξέρει!
Θα ξαναπήγαινα μάλλον, δεν ξέρω...!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Εσμεράλντα
Υπηρεσίες
Μ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού