Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη είδα μετά από καιρό, στην τσάρκα της περασμένης Κυριακής.
Με πολύ καλές αναμνήσεις, από το πέρασμα της σαν Λολίτα από το αείμνηστο Μιχαήλ Βόδα 192, θέλησα να την ξανατιμησω.
Έτσι καπάκι μετά την δουλειά, μιας και συνήθως εργάζεται στην 1η βάρδια κατεύθασα.
Με περίμενε μια ευχάριστη έκπληξη. Η υπηρεσία, γνωστή μου από την θητεία της σε studio που συχνάζω, με αναγνώρισε και μιλήσαμε πολυ φιλικά λίγο πριν την είσοδο μου στο δωμάτιο.
Δεν θα σας κουράσω με περιγραφή, μιας και συμφωνώ 100% με αυτά που έχει γράψει ο SPEED στην προηγούμενη κριτική.

Δεν άργησε να έλθει η Τζούλια. Ομιλητική, γελαστή, μου ανάφερε το Μιχαήλ Βόδα. Με ρώτησε εάν μου είχε κάνει μασάζ τότε εκεί, και στην θετική απάντηση μου, μου είπε χαμογελώντας «αυτά εδώ να τα ξεχάσεις»
Με ένα μωρομάντηλο, καθάρισε τον «μικρό Cheyenne» και με ρώτησε εάν θέλω ελεύθερο στοματικό, κάτι που περιλαμβάνεται στην βασική τιμή των 25 ευρώ.
Αρνήθηκα ευγενικά και άρχισαν τα προκαταρκτικά.

Φιλιά και γλειψίματα στο στήθος και τον λαιμό μου. Ακολούθησε μια μέτρια Ισπανική.
Άψογο καραμέλωμα στα @@κια για αρκετή ώρα και πέρασμα της γλώσσας της στον γυμνό κορμό, χωρίς να ερθει σε επαφή με το κεφαλάκι. Τοποθέτηση σκούφου για το κυρίως στοματικό. Καλό χωρίς χερια, δίχως όμως να είναι ιδιαίταιρα βαθύ.
Της ζήτησα και ήρθε επάνω μου. Έδινε δυνατό ρυθμό, με πρόστυχα λόγια.
Δεν έφερε αντίρρηση σε γλείψιμο από πλευράς μου στις ρώγες της, οι οποίες να σημειώσω είναι μεγάλες και σκληρές.
Συνέχεια με ιεραποστολικό, και έπειτα στα τέσσερα, μέχρι το τέλος.
Σε όλη την διαδικασία, δεν σταμάτησε τα δυνατά βογγητά και τα πρόστυχα λόγια.
Μετά το τέλος, γρήγορο ντύσιμο και αποχώρηση, χωρίς πολλά πολλά.

Η απόδοση της δεν ήταν ανάλογη με αυτή του studio, λογικό άλλωστε, μιας και η οικονομική διαφορά είναι μεγάλη.
Ομως σε καμία περίπτωση δεν ήταν κακή.
Έξαλλου ότι πληρώνεις παίρνεις, χωρίς βεβαία να μην υπάρχουν και εξαιρέσεις….

Αυτά για την εμπειρία μου με την Τζούλια, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού