Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 107 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στο γνωστο Μαρακι.Τουμπανο της περιοχης με ξανθο μαλλι,βυζαρες,απο κωλο οχι πολλα πραγματα,γενικα νταρντανα απο αυτες του γουστου μου.Στο σπιτακι γινοταν ο κακος χαμος,απο πακι μεχρι πρωταρηδες πιτσιρικαδες.Η τσατσα οπως ολοι οι λατρες της περιοχηες ξερουμε απλα απολαυστικη.Ριξαμε τρελλο γελιο.Δινω το 15ευρω μου και παω στο καθαρο δωματιο,και το τονιζω καθαριζω καθως η τσατσα μετα απο καθε καταθεση εμπαινε και καθαριζε και αλλαξε και σεντονια,μετα απο αναμονη 2-3 λεπτων ερχεται το τουμπανακι μας.Φιλικη με κουβεντα και χαμογελα.Ξεκινησε με ενα ισπανικο για μου σηκωσει το ''ηθικο''...στη συνεχεια περασε το σκουφο και αρχισε μια πολυ ωραια και βαθυα πιπα.Στη συνεχεια ιεραποστολικο και μετα απο δικη μου παροτρηνση ανεβηκε απο πανω με προθυμια.Το τελος ηρθε με ενα υπεροχο στησιμο στα τεσσερα οπου σφυροκοπησα την κωλαρα της.Η κοπελα ειναι πολυ καλη στο κρεβατι ειναι προσχαρη και με μεγαλη προθυμια.Την εχω επισκεφτει πολλες φορες και σιγουρα θα το ξανακανω!!!Την προτεινω με χιλια!!!Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
nasouliskk
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού