Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθες επισκέφθηκα το εν λόγω οίκημα. Συνήθως σε αυτό το οίκημα έφερνε μπάζα (να θυμίσω σε κάποιους μια πολύ αδύνατη κοπέλα το όνομά της μου διαφεύγει και που είχε σε απογευματινή βάρδια) αλλά μόλις μπήκα και είδα την Σελένα έμεινα κάγκελο. Είδα πρώτα το πρόσωπό της που ήταν πολύ γλυκό και μετά το βλέμμα μου έπεσε στα όμορφα στήθη της. Αμέσως σηκώθηκε η σημαία μου το καθήκον με καλούσε. Καταθέτω τον οβολό και βουρ στο δωμάτιο. Στην αρχή μπορώ να πω ήμουν λίγο διστακτικός από μια αρνητική κριτική μόλις όμως μπαίνω μέσα και βλέπω την ζεστή συμμετοχή της όλες μου οι αναστολές έσβησαν. Ξεκίνησε με μια π**α όπου εγώ της έγλειφα τα ωραία στηθάκια. Η π**α της είναι πιο καλή και από αυτή που προσφέρουν τα studio και πιστέψτε με είμαι έχω πάει σε πολλά studio αλλά τέτοιες υπηρεσίες δεν είχα. Μόλις μου έγινε κάγκελο ξεκίνησε το ωραίο ιεραποστολικό όπου ένιωσα σαν να ξεσκίσω την κοπέλα μου. Η άνεση του χρόνου είναι χαρακτηριστική και η τσατσά δεν με ενόχλησε καθόλου Μπράβο της.!!!!Μετά από κανένα τέταρτο τελείωσα και ένιωθα σαν να είμαι με ένα μοντέλο σαν αυτά που έχει δίπλα του σε κάθε βίντεο κλιπ ο Pitbull. Σας συνιστώ ανεπιφύλακτα τη Σελένα, η κοπέλα είναι τούμπανο. Σίγουρα θα την επισκεφθώ πάλι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Σελένα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού