Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 275 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Αννούλα είναι ένα ζεστό και ανάλαφρο κορίτσι. Του έλλειπε όμως η λάμψη και άφηνε μια κάπως θολή αίσθηση. Το μεγάλο ατού -όπως και οι πρόηγούμενοι συναθλητές αναφέρουν- το πολύ ωραίο στήθος τηςΓλώσσα. Στητό πεταχτό σφιχτό. Στα πλήν, για τα γούστα μου, το σχεδόν αγορίστικο σώμαΝτροπή με τη στενή λεκάνη και τον αρκετά μαζεμένο κώλο. Καστανά μαλιά, ανάλαφρες απαλές κινήσεις. Με φιλούσε στο στήθος και με χάιδευε στα σύντομα προκατρκτικά. Όμορφα μαλλιά, γλυκό μουτράκι, ζεστή αίσθηση. Χάρισε τα ώραία βυζιά της στις ορέξεις μου και αυτό ήταν το καλύτερο για μένα. Κατά τα άλλα τυπικές υπηρεσίες, δευτεροκλασάτο ισπανικό, μέτρια πίπα, κακή στάση στο πισοκολλητό. Αρνητικό σημείο για μένα, η επιδερμίδα που δεν ήταν αρκετά απαλή και έδειχνε ταλαιπωρημένη. Η αίσθηση του σώματός της, δεν ήταν αυτή που ταιριάζει στο δικό μου. Δεν φταίει βέβαια η κοπέλα για αυτό, αλλά ήταν η αιτία που δεν έμεινα ικανοποιημένος. Δεν θα ξαναπήγαινα.

Ειρήσθω εν παρόδω (ελληνικά: by the way) να αναφέρω ότι ο οίκος παραμένει σε ικανοποιητικό επίπεδο. Είχα καιρό να τον επισκεφτώ. Ήταν ο πρώτος που ανακαινίσθηκε προ πολλών ετών (και πήρε σημερινή του μορφή) Την εποχή εκείνη ξεχώριζε με διαφορά από τα άλλα ιδρύματα. Στον αναικαινισμένο οίκο, πρωτοδούλεψε μια ωραιότατη μιλφ, η καλύτερη του είδους που έχω επισκεφθεί.
Keep walking (γενικώς, όχι μόνo fucking)Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού