Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Come on baby μου είπε η Χριστίνα, ως άλλος Jim Morisson, προσπαθώντας να με ψήσει να περάσω στο δωμάτιο και τα κατάφερε. Έβαλε και τα μεγάλα της όπλα, ή μάλλον τα έβγαλε έξω, τα διό τεράστια βυζιά της οπότε η οποιαδήποτε αντίσταση από μέρους μου κάμφθηκε γρήγορα. Κόσμος δεν υπήρχε και η μαντάμ με οδήγησε στο πρώτο αδειανό δωμάτιο και πληρώνοντας το 40ευρω παράβολο, μπαίνω στο δωμάτιο, πριν δε προλάβω να ξεντυθώ μπουκάρει η Χριστίνα. Ελληνικά η κοπέλα δεν γνωρίζει αλλά τα πολύ καλά αγγλικά της κάνουν την συνεννόηση μας πανεύκολη.Χαμόγελο

Σίγουρα το σαλόνι την αδικεί μιας και μέσα στο δωμάτιο ξεδιπλώνεται η καυλιάρα και πολύ χαμογελαστή γυναίκα που κρύβει μέσα της. Τα πρώτα χαδάκια ήταν σε όρθιο στυλ, στο πολύ δεμένο της κορμί, τυλιγμένο με την πολύ απαλή της επιδερμίδα. Βυζί μεγάλο 4αρι, φυσικό, σφιχτό, κολαράκι σπέσιαλ απαλό είχε και λίγο κοιλίτσα που όμως δεν με χάλασε καθόλου. Η πίπα της πολύ καλή και πολύ βαθιά τον πήρε μέχρι λαρύγγι.Χαμόγελο

Το κυρίως πιάτο περιλάμβανε όλες τις στάσεις, από πάνω, πισοκολητό και ιεραποστολικό και γίνανε όλες με τη σειρά που τις αναφέρω. Ειδικά στο πισοκολητό μου έκανε στήσιμο που είναι για βραβείο. Υπήρχε βέβαια ένα θέμα περί στενότητας, που σημαίνει ότι ή πολύ φαρδιά ήταν ή έπεσε τόσο πολύ κρέμα που σχεδόν πηδούσα αέρα, αίσθηση καμία.Λύπη

Είδα και αποείδα λοιπόν, ξάπλωσα ανάσκελα και το τέλος μου το έδωσε χειρονακτικά, παρόλα αυτά δεν χαλάστηκα μιας και η όλη φάση ήταν αρκετά καλή. Εδώ να σημειώσω ότι οι κοπέλες με τα ολίγα κυβικά παραπάνω από το φυσιολογικό, όπως η Χριστίνα είναι του γούστου μου και περί ορέξεως……Μεγάλο χαμόγελο

Ο χώρος σχετικά καθαρός, όχι όμως τόσο όσο στην προηγούμενη επίσκεψη μου την περασμένη εβδομάδα. Τα δε σεντόνια ήταν σκούρου χρώματος.Χμμμ;

Η μαντάμ αρκετά εξυπηρετική και ευγενική.Χαμόγελο

Σαν εμπειρία γενικά την θεωρώ πετυχημένη, λόγω της συμμετοχής της και των εξωτερικών της ‘’προσόντων’’, αν και η κοπέλα έβγαζε μια βιασύνη και ένα άγχος αδικαιολόγητο, μιας που με τίποτα δεν μου έδινε την εντύπωση ότι ήθελε να με ξεπετάξει. Επίσης η όλη της προσπάθεια πλαισιωνόταν από κακή ηθοποιία όσον αφορά τα βογκητά της. Μάλλον βέβαια ουσιαστικότερα συμπεράσματα θα βγάλω την επόμενη φορά, μιας που πιστεύω ότι θα υπάρξει, γιατί κοπέλες με τα ‘’προσόντα’’ της σπανίζουν στα σπιτάκια της πόλης μας.Χαμόγελο

Αποχωρώντας σιγοτραγουδούσα

You know that it would be untrue
You know that I would be a liar
If I was to say to you
Girl, we couldn't get much higher
Come on baby, light my fire
Come on baby, light my fire
Try to set the night on fire

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 31, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
510
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού