Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Χριστινα ειναι μια μελαχρινη κοπελαρα 29 Μαιων, κοντουλα ομως πληθωρικη θα ελεγα, και με βυζαρες κανονια του ναβαρονε.!! Προσωπακι ομορφο χαμογελαστο, προστυχο χαμογελο, βυζαρες μεγαλες χωρις ομως την απαρετητη ρωγα, καθονται δεξια και αριστερα αφηνοντας κενο μεταξυ τους, ειναι σκληρα στην αφη και εχουν καλο σχημα, γενικα ειναι καλης ποιοτητας.!! ...απο σωμα δεν σκιζει, ειναι λιγο παχουλη αλλα οχι με ασχημο τροπο, εχει σφιχτο σωμα το οποιο αποροφα τις περισοτερες ατελειες, τα ποδαρακια της ειναι ποιο αδυνατα σε σημειο που να μην τεροιαζουν με το υπολοιπο σωμα της, ισως αμα κοψει τα βρωμικα, χασει και κανα κιλο, θα σκιζει.! αλλα εμενα δεν με χαλασε και για αυτο μπηκα, αλλα και για τις βυζαρες της!
Συννενοηση στα αγγλικα ελληνικα δεν μηλαει ακομα, φωνη βαρια αλανιαρα και σεξυ.! Μπηκε ευδιαθετη στο δωματιο χωρις ιχνος βυασηνης, εβγαλε το βρακακι της αφινοντας το δυχτιοτο καλτσον της το οποιο στηριζοταν με ζαρτιερες, αφουν την επεξεργαστηκα λιγο στα ορθια ανταλασοντας κοπλιμεντα ο ενας στον αλλον, καθησε στο κρεβατι ενω ημουν ορθιος, και αρχισε να μου τον παιζει περνοντας το φακελακι να μου περασει καποτα, αλλα την εκοψα και ξαπλωσα μπας και κωλοτρυφτει λιγακι οπως και εκανε, αφησε την καποτα στο κομοδινο και τριφτικε λιγακι πανω μου, με τις πελωριες βυζαρες της που κρεμανε ομορφα, πριν ξαναποιασει την καποτα την οποια εβαλε με το στομα αριστα.! Σταση καλη ωστε να ποιανω οτι θελω, πιπα καλη με παθος, περηποιηθηκε και τα μπαλακια 2 φορες, σταματησε μονη της και ξαπλωσε αντιθετα απο εμενα εχοντας το κεφαλι της στα γονατα μου, ανοιγοντας και δειχνοντας μου την μουναρα της, σαλιονοντας τα δαχτυλα της αρχισε να παιζει με αυτο ταυτοχονα, εγω εγλυφα και φιλουσα τις βυζαρες τις ωστε κατεβηκα προς τα κατω να παιξω και εγω λιγο με την μουναρα της, χωρις να διαμαρτηρηθει αφηνοντας με να της βαλω δαχτυλο καθως αυτη εδειχνε να το απολαμβανει και να το γουσταρει βγαζοντας καυλωτικες φωνουλες, το βλεμα της επεφτε πανω στον πουτσο μου που συνεχως τον εποιανε τραβοντας με μαλακια αλλα το στενο κρεβατι μας εμποδιζε για παραπερα μαχη.!! περνοντας στην επομενη φαση αρχισαμε ιεραποστολικα οπου τηληχτικε γυρω μου αναστεναζοντας βαρια, οι βυζαρες τις παραμενουν εμφανεις, δεν χανονται καθολου σε αυτην την σταση, προταση να ανεβει απο πανω χωρις να μου το αρνηθει, αφου τον εβαλε μεσα της χτυπησε την οβερ και ανεβασε στο κοκκινο με την μια.! οι βυζαρες τις πηγαινανε πανω κατω σαν τρελες μεσα στα βογγυτα της που δεν αργησε να ιδρωσει η πλατης της, δεν ηθελα να την αλαξω σταση και ανελαβα εγω απο κατω να την ξεκουρασω λιγο, εγυρε πανω μου ποιανοντας το προσκεφαλο απο το κρεβατι φερνοντας τα βυζια της σε αποσταση αναπνοης απο τα μουτρα μου, αλλα δεν σταματησε να κουνιετε, παραληλα με εμενα συντονιστηκαμε σε ενα ρυθμο οπου αρχισε να οριετε απο τα βογγυτα της, ζουλοντας και φιλοντας τα βυζια της με εφερε στο τελος...
Κατεβηκε και καθησε διπλα μου, χαιδευοντας μου τον, συζητοντας λιγακι μου ειπε απλα και ξεκαθαρα οτι της αρεσει να γαμιετε.! αντιθετα με κατι φιλες τις, τις οποιες δεν αρεσει το αθλημα... Σηκωθηκε ξαναεβαλε το βρακακι της και αποχωρησε δινοντας με 2 φιλακια στα μαγουλα...
Σε γενικες γραμμες η κοπελα με εξεπληξε με το παθος της για αυτο που κανει, παρα με την εμφανηση της, ενακτηριο κλικ ηταν οι βυζαρες τις που στην συνεχεια αποδηχτηκε εκπληξη μεγαλη για εμενα, τα τιμαει και με το παραπανω τα λεφτα της, θα την ξαμαπροτιμισω σιγουρα στο μελλον. Για οποιον δεν κολαει στην εμφανηση ας περασει και δεν θα χασει, γιατι μερικες φορες τα φενομενα απατουν και αυτα που απατουν κανουν την διαφορα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.288
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού