Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αντριάννα είναι ένα κορίτσι με πολύ όμορφο σώμα,ράστα ξανθό μαλλί,τατού και πρόσωπο σκύλας που σε καβλώνει αφάνταστα!! Στο σαλόνι ανακοινώθηκε πρωκτικό και ελεύθερο στοματικό.Δηλώνει "Τσέχα" αλλά είχα τις αμφιβολίες μου περι τούτου και το είπα ανοιχτά.Στο κρεββάτι τώρα είναι δυναμίτης.Ξεκίνησε να μου ρουφάει το πέος ακάπελα και να παίζει και φλογέρα με το στόμα της στον κορμό.Έιναι πολύ καλό το τσιμπούκι της.Έπειτα στάση 69 και γλύψιμο της μουνάρας της.Να τονίσω οτι πριν ξεκινήσει το σεξ μου έδειξε το πέος μου και μου είπε κλασσικά οτι είναι μεγάλο για πρωκτικό.Αυτό δεν μπορώ τελικά να το καταλάβω.Ας ανακοινώνουν στο σαλόνι τουλάχιστον οτι παρέχεται πρωκτικό υπο αίρεση.Απάνω δεν ανέβηκε γιατί μου είπε την πονάει το μουνί της.Την πήρα πισοκωλλητό οπού στήθηκε πολύ ωραία και χάζευα την δουλεμένη κωλοτρυπίδα της την οποία χάιδευα με το δάχτυλό μου.Απο κραυγές με κάβλωσε αφάνταστα.Έπειτα την πίρα ιεραποστολικό οπού και εκεί έδωσε ρέστα.Τέλος της ζήτησα να τα πάρει στο στόμα αλλά δεν το έκανε.Απλά έγλυφε με την γλώσσα της το πουτσοκέφαλο ενώ εγώ της είχα χώσει δάχτυλο στο μουνάκι της και την μαλάκιζα.Την συνεύρεση την διέκοψε το χτύπημα της πόρτας απο τον γέρο τσάτσο.Τότε η Ανδριάννα είπε οτι πρέπει να φύγει.Παρόλο που θεσμικός συναγωνιστής είχε δηλώσει οτι δεν είχε πρόβλημα με τον χρόνο σε εμένα τέθηκε επι τάπητος.Ίσως θα πρέπει να το προσέξουν λιγάκι το θέμα αυτό οι υπεύθυνοι του οίκου γιατί όσο καλή είναι μια κοπέλα αν συναινεί με την πολιτική των 7-8 λεπτών θα έχει μελλοντικά πρόβλημα στον αριθμό αυτών που την επισκέπτονται.Σε γενικές γραμμές η κοπέλα είναι αρκετά καλή αλλά μου άφησε ερωτηματικά ως προς τον χρόνο και ως προς την παροχή κάποιων στάσεων (απο πάνω) η extra (τελειωτικό στο σώμα η στο στόμα,πρωκτικό) που έκανε στην αρχή σε κάποιους συναγωνιστές.Εν τέλει το χτύπημα της πόρτας συντέλεσε στο να μου πέσει η διάθεση και να φύγω τελικά χωρίς να ολοκληρώσω απο το μαγαζί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, sweeper και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού