Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βαθιά καταχείμωνο, κρύο πολύ έξω αλλά στο μπουρδελάκι της Προμηθέως 25, ένα κορίτσι η Μιραμπέλα φέρνει την άνοιξη. Το κορίτσι του Μάη. Αυτό το τραγούδι που πρωτοτραγουδήσε ο Πασχάλης πριν από 40 και πλέον χρόνια μαζί με τους Olympians μου ήρθε στο μυαλό μετά την συνεύρεση μου με την Μιραμπέλα. Αλλά ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή.Χαμόγελο

Η εισαγωγή

Με βυσσινί λουλουδάτα εσώρουχα με υποδέχθηκε στο σαλόνι, με πλατύ χαμόγελο και αγκαλιάζοντας την ευγενέστατη και αρκετά καλοστεκούμενη μαντάμ, με ψήνει να περάσω στο δωμάτιο. Εγώ βέβαια την απόφασή μου την είχα πάρει αλλά άφησα να εκτυλιχθεί αυτή η πολύ όμορφη και καθόλου πρόστυχη σκηνή με τις δύο γυναίκες αγκαλιασμένες να προσπαθούν με γλυκό τρόπο να με ψήσουν να περάσω. Περιττό βέβαια να σας πω ότι με την όλη φάση, μου σηκώθηκε απ΄ το σαλόνι και τα προκαταρκτικά μέσα στο δωμάτιο ήταν μια τυπική διαδικασία.Ντροπή

Τα προκαταρκτικά

Στο δωμάτιο μπήκε με full κέφια, χαμόγελα και έπεσε στην ανοικτή αγκαλιά μου. Υπήρχαν φιλάκια στο στόμα (όχι γλωσσόφιλα) χαΐδεμα στα όμορφα βυζάκια της, πιπίλισμα της ρόγας και πολύ δυνατά χάδια σε όλο της το καλογυμνασμένο κορμί.Χαμόγελο

Το κυρίως πιάτο

Η πίπα ήταν για Όσκαρ, πολύ δυνατή χωρίς να με πονέσει καθόλου, πλήρες εξαφάνισμα της πούτσας και ταυτόχρονο εξωτερικό χαΐδεμα της κωλοτρυπίδας της (χωρίς δάκτυλο μέσα). Στο γαμήσι ανέβηκε από πάνω και σε πλήρη στύση τον έτρωγε όλον με τα βαθιά της καθίσματα και κραυγές αληθινής η πολύ καλά αληθοφανούς καύλας.Χαμόγελο

Το φινάλε

Δόθηκε με πισοκολητό σε ένα ίσως όχι πολύ καλό στήσιμο που διορθώθηκε όμως άμεσα, ξαπλώνοντας την κατά την προσφιλή μου στάση και σφυροκοπώντας την αγρίως κάτι το οποίο όχι μόνο άντεξε αλλά φάνηκε να της αρέσει. Τελειώνοντας ένοιωσα ένα γλυκό μούδιασμα σ΄ όλο μου το κορμί, και το κέφι μου απογειώθηκε.Χαμόγελο

Ο αδύναμος κρίκος

Ο χώρος, πολύ βρώμικος, χωρίς πολλές ίσως μυρωδιές αλλά με αρκετή μαυρίλα γύρω από τα σοβατεπιά.Λύπη

Η αποχώρηση

Με φτιαγμένο το κέφι μου, χίλια μπράβο στη Μιραμπέλα, τίμησε την αμοιβή της που ήταν 40 ευρώ. Φεύγοντας τραγουδούσα……

…………Στην πλάτη ρίχνεις τα μαλλιά
φοράς κορδέλα βυσσινιά
τα βλέφαρα ζωγραφιστά
στο στήθος φυλαχτά.

Σε λένε το κορίτσι του Μάη
μα….στην καρδιά σου η αγάπη δε χωράει….ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο

Παραθέτω και την αναμνηστική φωτογραφία μου έφτιαξε το φιλαράκι μου ο jo.Χαμόγελο

http://www.imagerous.com/images/58872499640705181292.png
MIRROR http://img228.imageshack.us/i/screen0968.png/

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Μιραμπέλα
Υπηρεσίες
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
510
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού