Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Όταν δεν έχει κάποιος πολύ χρόνο αλλά ανεβασμένη διάθεση η λύση είναι Περγάμου 1. Έχει ένα μωρό που ακούει στο όνομα Μαρία. Είναι πραγματικό μωρό με ολόκληρο τον εξοπλισμό του. Πρόσωπο baby, επιδερμίδα δίχως ίχνος τριχοφυίας, στήθος φυσικά φυσικό χωρίς την παραμικρή υπόκλιση στέκετε περήφανο και δυνατό. Κωλαράκι σφαιρικό. Γενικά σώμα τέλειο. Όσο για το επίμαχο σημείο της εκεί είναι όλα θαυμάσια. Τέτοιο σημείο δεν έχω δει πολλές φορές σε όλη μου την ενεργή πορεία. Καθαρό, περιποιμένο, τέλειο. Μπόρεσα και αντιστάθηκα στο πειρασμό της δοκιμής. Όσο για τις υπηρεσίες της, ανάλογα με τον χώρο, ήταν παραπάνω από αυτό που περίμενα. Καταρχάς, αν και είναι Ρωσίδα, ξέρει και μιλάει Ελληνικά χωρίς να έχει προφορά σπαστή, στοιχείο που βοηθάει στην επικοινωνία. Το πρόγραμμά της είχε από όλα (εκτός από τα ανατολίτικα κατάλοιπα που έχουν στο στενό κουτόβλαχο μυαλό τους κάποιοι σεξουαλικά και διανοητικά ανώμαλοι δήθεν άντρες που η επιλογή τους αυτή έχει να κάνει μάλλον με την παιδική τους ηλικία) με χαδάκια και φιλάκια τόσο από μέρους της όσο και από μέρους μου, χωρίς να έχει το άγχος του χρόνου. Αν και μικρή, μου είπε ότι είναι είκοσι δύο ετών, εγώ την κάνω το πολύ είκοσι, ξέρει να συμπεριφέρεται στον παρτενέρ της (δεν λέω πελάτης) και αυτό πιστεύω θα βοηθήσει πολύ το συγκεκριμένο σπίτι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 26, 2008
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
133
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού