Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αφού διάβασα τις πολύ καλές κριτικές για τη Σιμόνα πήγα σήμερα στοχευμένα να την τιμήσω μιας και λόγω βραδινού ωραρίου δεν την είχα συναντήσει ποτέ.Χαμόγελο
Από εμφάνιση είναι αξιοπρόσεκτη , κοντούλα προς το μέτριο, με μικρό αλλά πολύ όμορφο βυζάκι, λίγο μαλακό αλλά καλό, κολαράκι πεταχτό και πολύ σφικτό και γυμνασμένο σώμα. Τα ρούχα της, μαύρα εσώρουχα, μαύρες μπότες για τους μποτόφιλους (που δεν τις βγάζει στο δωμάτιο) και μια μαύρη ζώνη στη μέση της. Από ομολογία της το σώμα της το γυμνάζει αποκλειστικά με το sex και δεν πηγαίνει σε κάποιο γυμναστήριο. Το Γυμναστήριο της Σιμόνας θα μπορούσε να ονομαστεί αυτός ο οίκος καθώς θα προσπαθήσω παρακάτω να περιγράψω όσο γίνεται πιο αντικειμενικά τη συνεύρεση μαζί της.Χαμόγελο

Στο δωμάτιο μπήκε με ένα πλατύ χαμόγελο και τα χέρια της ορθάνοικτα να θέλουν να με αγκαλιάσουν. Πέφτω αμέσως στην αγκαλιά της, καθώς πέσανε και τα πρώτα γλωσσόφιλα. Σε χρόνο dt είχα στύση 100% και αχόρταγα τη χάιδευα σε όλο της το κορμί. Η συμμετοχή της είναι φοβερή καθώς με φιλά σε όλο μου το κορμί. Το πέρασμα του προφυλακτικού έγινε σε στυλ κάλτσας για να ακολουθήσει μια πολύ βαθιά και υγρή πίπα. Έγινε και η δέουσα περιποίηση στις μπάλες με φτυσίματα και ρουφήγματα. Ταυτόχρονα την χάιδευα εξωτερικά την πολύ σφικτή και κατά τα φαινόμενα αδούλευτη κολοτριπίδα της.
Θέλω να σε γαμήσω της λέω… και αυτή σαλιώνει το μουνάκι της και με καβαλάει από πάνω. Το μουνάκι της ήταν πολύ σφικτό και η αίσθησή του πολύ καυλοτική. Η συμμετοχή της καταπληκτική με καυλόλογα που σε φτιάχνουν ακόμη παραπάνω. Έδειξε ότι είναι πολύ γυμνασμένη και σε πολύ μεγάλη φόρμα με τον έφαγε όλο μέχρι βαθιά ενώ ταυτόχρονα μου έδινε και γλωσσόφιλα.
Κατόπιν την γυρνάω σε πισοκολητό όπου άντεξε σε πολύ άγριο σφυροκόπημα μου έδειξε να το απολαμβάνει. Το τέλος ήρθε αφού την ξάπλωσα χωρίς να τον βγάλω έξω, μέσα σε κραυγές άκρατης ηδονής.ΧαμόγελοΓλώσσα

Φιλάκια και τίτλοι τέλους, έφυγε το ίδιο χαμογελαστή όπως μπήκε στο δωμάτιο αφού με φίλησε, με ευχαρίστησε και με καληνύχτισε.Χαμόγελο

Για μένα ήταν ένα από τα καλύτερα γαμήσια των τελευταίων μηνών, μπράβο στη Σιμόνα την ιδρώνει τη φανέλα με το παραπάνω. Η πολύ μεγάλη άνεση χρόνου που σου δίνει καθώς και τα παθιασμένα γλωσσόφιλα καθ΄ όλη τη διάρκεια της επαφής την κάνουν TOP GFE και VFM.Χαμόγελο

Ο χώρος αρκετά καθαρός, λιτός και απέριττος και η μαντάμ ευγενέστατη.

Και όλα αυτά με 40 ευρώ. Χαλάλι

Την συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όλους είναι ίσως το ότι καλύτερο αυτή τη στιγμή στη Θεσσαλονίκη.ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Υπηρεσίες
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
510
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού