Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 228 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μπουρδελότσαρκα ημέρα Πέμπτη για να ξεσκάσω λίγο απ' τις πολλές υποχρεώσεις αυτής της περιόδου & μετά από το σοκ που υπέστην στο Φυλής 136 όπου πήγαινα φουριόζος για τη Μαριάννα με τις βυζάρες & έμαθα ότι μετά τις διακοπές των Χριστουγέννων δε γύρισε ποτέ απ' την πατρίδα της & τα ίχνη της αγνοούνται, είπα να επισκεφτώ τη Σελένα για τα βυζιά της οποίας τόσα είχα ακούσει... Μπαίνω στο μπουρδελάκι στη Φωκαίας το οποίο ομολογώ ότι ήταν καλύτερο απ' ό,τι περίμενα, μας υποδέχτηκε η ευγενική τσατσά & μετά από λίγο ξεπροβάλλει το θωρηκτό Σελένα... Η Σελένα όπως ειπώθηκε δηλώνει Ρουμανοϊσπανίδα παρ' ότι μοιάζει αρκετά με τσιγγάνα (καθόλου δε θα με χαλούσε αν ήταν), γύρω στα 30 & είναι μελαχροινή, μελαμψή, πανύψηλη, νταρντάνα, με βυζάρες (παρ' ότι το φόρεμα που φοράει στο σαλόνι δεν τις αναδεικνύει), κωλάρα & γενικά όλα σε -άρα, τρελό τούμπανο... Απ' αυτές τις γυναίκες που αν πήγαιναν επίσκεψη σε ένα ιατρείο ας πούμε ο γιατρός άνετα θα πατούσε τον όρκο του Ιπποκράτη & τον επαγγελματισμό του για πάρτη τους... Παρ' όλ' αυτά απ' το πέρασμά της απ' το σαλόνι ακόμα κατάλαβα ότι είναι αρκετά χαμηλών τόνων. Χωρίς δεύτερη κουβέντα ρωτάω για το αντίτιμο, μου λέει η τσατσά 20 ευρώ, της σκάω εγώ 40 για να κάνω & 69 & γενικά να έχω άνεση χρόνου στο δωμάτιο... Μπαίνω στο δωμάτιο το οποίο ήταν πολύ καθαρό & τακτοποιημένο. Το θωρηκτό Σελένα μπήκε αρκετά γρήγορα πριν καν ξεντυθώ οργανωμένη με τις κρέμες της, τα μαντηλάκια της κ.τ.λπ. & με διαβεβαίωσε ότι δε θα βιαστεί. Λέμε τα τυπικά της γνωριμίας, γδύνεται & μου έρχεται αστροπελέκι μόλις βλέπω την κορμάρα της, τους βύζους & την κωλάρα της & αφού μου σκουπίζει με μαντηλάκια τον πούτσο & τη γύρω περιοχή αρχίζει να τρίβει τις βυζάρες της πάνω μου & στη συνέχεια να μου τραβάει μαλακία για να μου τον κάνει τούρμπο. Έλα όμως που η πουτάνα έχει ένα κόλπο & με 2-3 ταρακουνήματα στον πούτσο μου με έφερε στα όριά μου να χύσω παρ' ότι αργώ κιόλας, οπότε της είπα να σταματήσει & να συνεχίσει τις βυζομαλάξεις όπως & έγινε. Στη συνέχεια αρχίζει μία καταπληκτική πίπα, ομολογουμένως απ' τις καλύτερες που μου έχουν πάρει σε μπουρδέλο, ίσως όχι τόσο τεχνική αλλά παθιάρικη & βάζει & ολόκληρο τον πούτσο μες το στόμα της... Σύντομα της προτείνω να κάνουμε 69 όπου το δέχτηκε αδιαμαρτύρητα & μου βάζει την κωλάρα της μες τη μούρη μου & ενώ με έγλειφε κι αυτή άρχισα κι εγώ να γλείφω την πεντακάθαρη μουνάρα της. Στη συνέχεια την έβαλα στην άκρη του κρεβατιού όπου συνέχισα να γλείφω με πάθος τη μουνάρα της, εν τω μεταξύ η τύπισσα είναι απ' τις λίγες που την ώρα που τη γλείφεις αναστενάζει & τινάζεται σαν να το ευχαριστιέται πραγματικά. Στη συνέχεια κάνουμε ένα πολύ καλό ισπανικό όπου γάμησα με μανία τις βυζάρες της οι οποίες σημειωτέον είναι ενισχυμένες με σιλικόνη (αν & από φυσικού τους λόγω σωματοδομής της Σελένας πρέπει να είναι μεγάλες) πλην όμως έχει γίνει πολύ καλή δουλειά & ούτε που φαίνεται η διαφορά από φυσικό στήθος. Κατόπιν αφού της πρότεινα να ξαπλώσω & να έρθει αυτή από πάνω πράγμα που ήταν & το μοναδικό που αρνήθηκε να κάνει όπως έχουν επισημάνει & άλλοι συναγωνιστές προηγούμενα (για κάποιο μυστήριο λόγο δεν κάνει ποτέ αυτήν τη στάση) κάναμε ιεραποστολικό όπου άντεχε άνετα στο σφυροκόπημα & στη συνέχεια μου πρότεινε να κάνουμε πλάγια στάση ή πισωκολλητό όπου επέλεξα το δεύτερο προκειμένου να έχω θέα την κωλάρα της. Στο ιεραποστολικό έχει ΠΑΡΑ πολύ καλό στήσιμο & ως εκ τούτου έπεσε ξανά ανελέητο σφυροκόπημα μετά χαστουκίων στα κωλομέρια σε βαθμό που πίστεψα προς στιγμήν ότι θα γκρινιάξει αλλά το ρεσιτάλ προθυμίας από μεριάς της συνεχίστηκε. Μετά από αυτήν την ένταση της ζήτησα να ξαπλώσω & να μου τραβήξει μια ποδομαλακία πράγμα που έκανε πρόθυμα & τέλος της πρότεινα να τελειώσω στις βυζάρες της χωρίς καπότα πράγμα το οποίο δέχτηκε με μεγάλη μου έκπληξη χωρίς να εκβιάσει το "κάτι παραπάνω" όπως συνήθως μου συνβαίνει σ' αυτές τις περιπτώσεις. Την ώρα που ετοιμαζόμουν να χύσω στις βυζάρες της η τσατσά χτύπησε την πόρτα πράγμα το οποίο με ξενέρωσε λιγάκι είναι αλήθεια (γι' αυτό & το 9άρι στη συμπεριφορά της συμπαθέστατης κατά τα άλλα τσατσάς), παρ' όλ' αυτά μετά από λίγο επήλθε το μοιραίο & τα χύσια μου πλημμύρισαν τα βυζιά της χωρίς να τραβηχτεί, ίσα - ίσα που με άφησε να της κάνω ακόμα ένα ισπανικό & να της ρίξω μερικά πουτσοσκάμπιλα χωρίς καπότα πάνω στα χυμένα βυζιά της. Στη συνέχεια σκουπιστήκαμε, της είπα πόσο ευχαριστημένος έμεινα, με χαιρέτησε λίγο τυπικά & αποχώρησε ενώ απ' έξω είχε σχηματιστεί ουρά... Εν τέλει η Σελένα είναι μία πολύ πρόθυμη κοπέλα & άψογη επαγγελματίας, πλην όμως είναι λίγο χλιαρή & δεν παίρνει πρωτοβουλίες ώστε να σου μείνει αξέχαστο το γαμήσι μαζί της, βέβαια θα σου κάνει όλα τα γούστα & θα αντέξει αδιαμαρτύρητα το ο,τιδήποτε πράγμα που συγκαταλέγεται στα θετικά. Επίσης δεν είναι σε καμία περίπτωση GFE όπως θα προτιμούσα αλλά αυτό είναι κάτι που έχει να κάνει με τα γούστα του καθενός. Στον τομέα "συμμετοχή - διάθεση - υπηρεσίες" έβαλα 9άρι γιατί δε δέχτηκε να ανέβει αυτή από πάνω που είναι η αγαπημένη μου στάση ειδικά σε βυζοπουλέν (βέβαια είναι & το μόνο που αρνήθηκε να κάνει) & στη σχέση απόδοσης - τιμής έβαλα προφανώς 10άρι γιατί 20 ευρώ είναι πραγματικά λίγα για μια τέτοια γυναίκα αν λάβει υπ' όψη του κανείς & την προθυμία & τον επαγγελματισμό της...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Σελένα
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.608
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού