Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα την ηττα που εφαγα στο Σαπφους 7 απο την Πολωνεζα τουριστρια, επρεπε να κανω προσεκτικη επιλογη για να ρεφαρω..προτιμησα να μην παω σε καποιο στανταρακι δοκιμασμενο, αλλα να εμπιστευτω το ενστικτο μου ελπιζοντας οτι δεν θα με προδωσει για δευτερη φορα και δικαιωθηκα.
Η Χριστινα ειναι Ρουμανα, γυρω στα 35, μετριου αναστηματος με πανεμορφα ματια, μαυρα μακρυα μαλλια. Διαθετει βυζαρες, σφιχτο κωλι καιη η κοιλια λογω ηλικιας κρυβεται επιμελως απο τις ζαρτιερες που φοραει. Πηρα απλο με 40€, ηρθε μεσα χαμογελαστη, συνεννοηση στα αγγλικα. Πολυ φιλικη ξεκινησε με καραμελωμα @@, και μου προσφερε απλοχερα τις βυζαρες για πιπιλισμα. Στη συνεχεια με καβαλησε και ξεκινησε το ροντεο, και οταν την γυρισα στα 4 μου ειπε οτι ειναι η αγαπημενη της σταση. την σφυροκοπησα αρκετη ωρα (λογω και του οτι ειχε προηγηθει ενα χερι στο αλλο σπιτι) με τρομερη δυναμη και δεν δυσανασχετησε καθολου, εδειχνε οτι γουσταρε κιολας. Μαλιστα καποια στιγμη εβαλα τα χερια μου για κοντρα στους τετρακεφαλους της και συνεχισα σαν κομπρεσερ, μεχρι που ηρθε το τελος. Το χαμογελο της ηταν ακομη εκει, κουβεντουλα, σταυρωτο φιλι και αποχωρησε απο το δωματιο.
Προτεινεται ανεπιφυλακτα, εκτος αν γαματε μονο μοντελα.Σπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
50
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού