Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 24 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Νταιάνα είναι καινούρια κοπέλα απο Ρουμανία.Έχει όμορφο πρόσωπο και έχει μερικά παραπανίσια κιλάκια χωρίς να είναι χονδρή.Τα μαλλιά της είναι λίγο πιο πάνω απο τους ώμους και είναι σκούρα ξανθά.Για να την γνωρίσετε και να μην την πατήσετε όπως εγώ δεδομένου οτι μπορεί και να την ξαναβαπτίσουν πίσω στην πλάτη φέρει μεγάλη μαύρη ελιά.Μέσα στο δωμάτιο κατευθέιαν πίπα χωρίς προκαταρκτικά η οποία ήταν ρηχή και είχε πολύ χέρι.69 και γλύψιμο όρχεων αρνήθηκε να εκτελέσει.Την ανέβασα απο πάνω όπου χτυπιόταν μηχανικά χωρίς βογγητά,και ούτε να μιλάει.Το πρόσωπο της ήταν εντελός ανέκφραστο και ξενέρωσα τελείως.Την γύρισα πισοκωλλητό όπου μπαινόβγενα μέσα της και αυτή ήταν πάλι εντελός αμέτοχη.Έπειτα την πήρα ιεραποστολικό και ήταν πάλι σαν έπιπλο ικέα.Διεισδύσεις ευτυχώς άφηνε αλλά είχα την εντύπωση οτι είχα απο κάτω μου πλαστική κούκλα sexshop η κάποιο χωματουργικό μηχάνημα και όχι άνθρωπο.Στο τέλος της ζήτησα finish στο στόμα το οποίο αρνήθηκε παρόλο που ο καραφλός τσάτσος μου είπε οτι κάνει.Γι αυτό και η χαμηλή βαθμολογία στον πονηρό τσάτσο.Τελικά με άφησε και τελείωσα πάνω στο σώμα της.Με το που βγήκα απο το δωμάτιο ο τσάτσος εξαφανισμένος μέσα στην κουζίνα.Προτείνεται μόνο σε όσους ενδιαφέρονται για μία απλή εκτόνωση χωρίς παιχνίδια οι άλλοι συνάδελφοι ας μείνουν μακριά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, sweeper και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού