Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 77 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την συγκεκριμενη κοπελα την ειχα ξαναδει σε τσαρκες αλλα δεν μ'αρεσε εμφανισιακα παρα τις καλες κριτικες δεν την ειχα δοκιμασει
αλλα για μια αλλη φορα οι συναγωνιστες του σαιτ ειχαν δικιο!

η εμφανιση με ξεγελουσε απο κοντα η κοπελα ειναι καβλαρος!δεν ξερω τι φταiει ο φωτισμος κλπ αλλα στο σαλονι χανει αρκετα αλλα δεν ειναι ετσι μην την πατησετε!!

προγραμματα μονο 2 δηλαδη τα βασικα 30 και 40 κ καλα για περισσοτερη ωρα
Αρκετη αναμονη μεσα στο δωματιο εφτασε το 20 λεπτο περιπου το δωματιο ψιλοτραγικο και υπερβολικη ζεστη μεσα ειπαμε χειμωνας ειναι αλλα ενιωσα λες κ ημουν σε φουρνο τα σεντονια πρεπει να ειναι η φαση που λενε τα αλλαζουμε καθε μερα(απο το ενα δωματιο στο αλλο!)το χαρτι κρεμασμενο στον καλογερο!και αλλη σημαντικη ελλειψη δεν υπηρχε καθρεφτης στο κεφαλι του κρεβατιου

επειδη αρκετες φορες δεν εχω προλαβει να τελειωσω και εχω μεινει με το πουλι στο χερι σκεφτομουν ηδη που θα παω μετα την βερονικα!αλλα..

μπαινει μεσα επιτελους και κατεθειαν πεφτει πανω μου η γυναικα δεν παιζετε πρεπει να εκανε παγκοσμιο ρεκορ εκανε τον μεχρι πριν ελαχιστα δευτερολεπτα πουτσο μου να γινει αμεσος τεραστιος(ε καλα λεμε τωραΓλώσσα)

επισης οπως ανεφερε και ενα προγαμησαντας αλλο απιστευτα καβλωτικο ειναι οτι φορουσε κατι πεδιλα στιλετο που δεν τα βγαλε καθολου πολλα ++ για αυτον
κατα το τσιμπουκι δεν εβγαλε το στρινγκακι της κ αυτο + γιατι εχουμε χασει την αξια των εσωρουχων παιδια δεν ειναι για να βγαινουν κατεθειαν ας τα απολαμβανουμε κ λιγο!

η πιπα δεν ηταν και οτι καλυτερο με ψιλοπονουσε μπορω να πω κιολας αλλα βλεποντας τις ποδαρες της και την κωλαρα της με εφερε στα ορια μου η καβλιαρα το καταλαβε μαλλον και επιταχυνε ρυθμο για να με τελειωσει αλλα αντισταθηκα με οσες δυναμεις ειχα γιατι ηθελα και να την γαμησω αν εκανε γυμνο ενοιτε οτι δεν θα κρατιομουν και θα τελειωνα εκει πανυγηρικα
την σταματησα και την εστησα στα 4

ενταξει..κωλαρα!χωθηκα για λιγο μεσα της να την γλειψω αλλα ειδα οτι δεν πολυγουσταρε ενταξει δεν μπορουμε να ειμαστε ολοι σαν τον μαστερ του γλυφωκολιου τον ":αλ"Μεγάλο χαμόγελο
ανοιξα τα κωλομαγουλα για καλυτερη θεα η τρυπουλα της δουλεμενη μου φανηκε αμα την εδεινε σιγουρα θα την τιμουσα
πηρε θεση ομως για να μην μπορω να την γαμησω δυνατα σε καμια περιπτωση δεν μπορω να γραψω το κλασικο πλεον "σφηροκοπημα!" αλλα πηγαμε σε ποιο αργους παθιαρικους ρυθμους
μου την χαλασε λιγο που δεν δεχοταν και σφαλιαρες στο κωλαρακι

συνεχεια με αυτην απο πανω γυρισμενη με πλατη μετα στα πλαγια καθοδηγησε αυτη το παιχνιδι και τελος με αυτην ξαπλωμενη τελειως μπρουμητα και εγω απο πανω οπου καπου εκει τελειωσα αρκετα συντομα για τα δεδομενα μου

αρκετα θετικες εντυπωσεις απο συμπεριφορα δεν μπορω να πω οτι ηταν κ πολυ "φιλικη" ελαχιστες κουβεντες αλλαξαμε αλλα κ αυτο εχει τα καλα του δεν παμε για να συζητησουμε εκει περα!

θα ξανατιμηθει στο μελλον

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 21, 2002
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
STELIOS77
Ανώτερος
Εγγραφή:
8 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.504
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού