Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μου φαίνεται περίεργο που δεν υπάρχει κριτική για τη Χριστίνα γιατί πραγματικά η κοπέλα αξίζει. Θα τη βρήτε η στο 12Α ή στο δίπλα, απογεύματα. Είναι γυρω στα 30 από Μολδαβία με κατάμαυρα μακριά μαλλιά και αρκετά γεματούλα (εμένα μ'αρέσουν οι γεματούλες) και με έναν απίστευτο κώλο και πολύ ωραία πόδια. Στο πρόσωπο δε τη λες ωραία αλλά στο σύνολο είναι πολύ καλή (για μένα πάντα) οπότε δε χάνει απ'αυτό. Είπα στην τσατσά ότι θέλω να της γλύψω τα ποδαράκια και μου είπε ότι φυσικά και γίνεται και το μουνάκι αν θέλω μου είπε. Της λέω οκ θέλω να τα πλύνει να είναι πεντακάθαρα τα ποδαράκια της και μπήκα στο δωμάτιο. Αυτή η κοπέλα έχει ένα χαμόγελο συνέχεια και στο σαλόνι και στο δωμάτιο, δεν είναι απ'αυτές που ξαφνικά στο δωμάτιο το χάνουν... Όμως αν και λογικά τα είχε πλύνει έκανε κάτι που σιχάθηκα και τελικά δε της τα έγλυψα. Πριν ξαπλώσει στο κρεβάτι ξεγδύνεται και μένει τελείως γυμνή (δεν το κάνουν όλες αυτό). Όπως λοιπόν ξεντυνόταν έβγαλε τα τακούνια της και ήταν ξυπόλητη στο χαλί που είχε εκεί. Μόλις το είδα σιχάθηκα κι έτσι δε της τα έγλυψα. Μου έκανε λίγα προκαταρκτικά με γλύψιμο του στήθους κυρίως, δυνατό γλύψιμο όμως και μετά πήγε κάτω και άρχισε ένα τρομερό γλύψιμο χωρίς καπότα. Από τα καλύτερα τσιμπούκια που μου έχουν κάνει. Ρουφάει πολύ καλά. Μετά με ρώτησε πως θέλω να το κάνουμε και της είπα από πάνω. Αν και κουνιέται ωραία θέλει βελτίωση σε αυτό. Έχει πολύ ωραίο τρυφερό και άσπρο δερματάκι. Α και ωραία στήθη επίσης. Μετά τη γύρισα πισωκολλητό όπου και τέλειωσα. Δε βιάζεται και είναι δεκτική. Μετά αφού βγήκα από μέσα της γυρνάει και σκάει ένα χαμόγελο και καθόταν σαν να ήταν η γκόμενα μου και να μου λέει τι ωραία που με γ.....ς χαχα πήγα να σκάσω στο γέλιο. Τα ελληνικά της είναι ελάχιστα. Πιστεύω ότι αξίζει τα λεφτά της. Αυτά Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέλος
Εγγραφή:
27 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
6
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού