Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 24 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είχα τσεκάρει την πιτσιρίκα πριν από μερικές ημέρες και είπα να περάσω σήμερα προς το μεσημέρι να την δοκιμάσω. Ο γνωστός πουστότσατσος δεν είναι κακός αλλά μιλάει μερικές φορές λίγο παραπάνω και προσπαθεί να βγάλει κανένα τυχερό... Μεγάλο χαμόγελοΓλώσσαΓλώσσα
Η μικρή είναι από που αλλού; Φυσικά από Ρουμανία. Δεν μιλάει ούτε και καταλαβαίνει Ελληνικά αλλά επειδή είναι κάπως κοινωνική το όλο θέμα γίνεται λίγο φολκλορ. Μου συστήθηκε σαν Βασίλικα αλλά ο τσάτσος την είχε πει Βασιλική στο σαλόνι. Το σώμα της είναι σχετικά καλό (περίπου 1.70 και λεπτό), όχι όμως γυμνασμένο οπότε σε λίγο καιρό και σε αυτή την δουλειά θα κρεμάσει. Μαλί σκούρο, ελαφρώς σπαστό και με μάκρος λίγο κάτω από τους ώμους. Πρόσωπο με το μαλί να το καλύπτει έντεχνα και στο μισοσκόταδο της υποδοχής δείχνει ωραίο. Όμως τελικά από κοντά δεν είναι και τόσο καλό. Η μικρή δίνει και λοκό οπότε αυτός ήταν ένας λόγος ακόμα για να την δοκιμάσω. Στα πλην το υποτυπώδες (μεγέθους 1) και πεσμένο!!! στήθος της, που όμως αφήνει να της το χαϊδεύεις έντονα και να της το ρουφάς δυνατούτσικα (μην το παρακάνετε όμως Χαμόγελο ).
Δίνει και ακάποτο αλλά δεν το δοκίμασα. Στο δωμάτιο κάνει λίγα προκαταρκτικά χαϊδέματα και τριψίματα. Στην πίπα είναι μέτρια με κάποιες στιγμές ενδιαφέρουσες. Λόγω αδυναμίας επικοινωνίας δεν μπόρεσα να της δώσω οδηγίες και ότι κατάφερα ήταν με κατεύθυνση του κεφαλιού της χρησιμοποιώντας τα χέρια μου. Χαμόγελο
Γλυφομούνι αφήνει με κάποια επιφύλαξη αλλά δεντο δοκίμασα. Δάχτυλα στο μουνί και στον κόλο τα αποφεύγει. Ενδιαφέρον στοιχείο είναι ότι έχει και μία ελιά στο πάνω και εξωτερικό μέρος των μουνόχειλων.Money MouthMoney Mouth
Το πρόσωπο της όπως είπα από κοντά δεν λέει. Έχει υποψία μύστακα στο άνω χείλος και τα δόντια (και ούλα) της δεν είναι ωραία. (λύση μαξιλάρι Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο )
Στο πήδημα καλούτσικη και με προσπάθεια να συμμετέχει. Αν της αρέσεις μπορεί να γίνει και λίγο τρυφερή και να σε ακολουθήσει στον ρυθμό.
Τέλος η ολοκλήρωση επήλθε που αλλού... στον λοκό της. Τον δίνει αφού χρησιμοποιήσει λίγη κρέμα πριν -τόσο στον κόλο της όσο και στον πούτσο-, δεν βαρυγκομάει αλλά αν είσαι προικισμένος την πονάει και αυτό δυσκολεύει τα πράγματα, χωρίς να είναι όμως αποτρεπτικό της απόλαυσης σου.... Γλώσσα
Εγώ την πήρα από τον κόλο καθώς ήταν ανάσκελα και το ευχαριστήθηκα έστω και αν χρειάστηκε να της κρατάω τα χέρια για να μην τραβιέται και μειώνει την αίσθηση της διείσδυσης. Στα θετικά ότι αφού τελείωσα και τράβηξα την τσαπού από τον λοκό της, εκείνη με το υγρό μαντιλάκι που είχε φέρει για να μου την καθαρίσει, εάν της ζητούσα ακάποτο, πήρε προσεκτικά το προφυλακτικό και αφού μου το έβγαλε το πέταξε στο καλάθι. Γενικά σαν χαρακτήρας είναι θετικός. εάν μιλούσε και καταλάβαινε Ελληνικά θα ήταν σίγουρα πολύ καλύτερη η επικοινωνία και ίσως το όλο αποτέλεσμα...Κουλ
Δεν ξέρω εάν θα την ξαναπάρω. Ισως αν περνάω από έξω και έχω τίποτα τρελλές κάβλες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Βασιλική
TestDrive
Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
3
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού