Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 48 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ενα μονο θα σας πω..!!! αν θελει η νταιανα σε στελνη στον παραδεισο.μπενοντας στο μαγαζακι ητανε 3 μεγαλοι.περιπου 45-50 μαιον.περιμενω και εγω στην ουρα και βγενει ενας μουναρος.....ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα ξανθος 2 μετρος με ενα κοκκινο μαγιο.Ω ρε πουστη λεω ποιος περιμενη στην ουρα τους μαλακες και εκ θαυματος την κανουν...???Χμμμ;αμαν κατι βρομαει λεω στο ολο θεμα σαν προταρης στο μαγαζι αλλα δεν μπορει λεω η γκομενα ειναι απο αλλον πλανητη.30 ευρος και μεσα.ερχεται το αλογο..με πλαστικες τελειες 90Β+++ βυζαρες και ενα μεγαλο ταττου στην κοιλια χαμογελαστη και με ρωταει..εσυ κουκλε γιατι δεν εφυγες..???τι να φυγω εσυ εισαι η φαντασιωση μου....κοριτσαρε μου και σε ψαχνω τοσα χρονια(πηγενε η μαλακια συνεφο)Σηκω ορθιος μου λεει η επιθημια σου θα γηνει πραγματικοτιταΓλώσσα δεν ειχα βγαλη ακομα τα ρουχα και με εγδηνε σηγα σηγα και αρχισε να τριβετε πανο μου.ουχουυυυυυυυυ.......!!!αρχιζει να τον παιζει απαλα μεχρι που εγινε καγγελο...πριν βαλει το σκουφακι τον φιλαγε τοσο απαλα λες και ειχε σπουργητακη στα χερια της με της κοκκινες χιλαρες της.και αρχιζει την πρωτη καταπτοση....χαθηκε ο μπαμπης ολος μεσα deep-boat σου αρεση ετσι καυλα μου λεει..!!!
πιασε μου αν θελεις και το κεφαλη και πιεζε το..!!!! κοντεψα να τελειωσω εκει τσιπουκι κανα 7-8 λεπτακια βγαλμενει απο τσοντα.ελα μου λεει παρε με οπως θελεις εσυ.στα τεσσερα ειναι το δυνατο της σημειο σε γαμαει δεν γαμας πανω στην καυλα της βαζω δαχτιλακι στην τριπουλα και δεν εκανε ουτε μια σκηνη και ερχετε απο πανο μου και με τελειωσε ανεβενη ορθια στο κρεβατι ανοιγη τις μπουταρες της και καθεται πανω μου...και χτιπιοτανε σαν ψαρι εξω απο το νερο ΜΕ ΓΑΜΙΣΕ η τυπισα τακαθεση μεσα της και μου σκαει ενα γλωσσοφιλο εκει λιγο τα πηρα.αλα τελος παντον με εκανες και εσθανθικα ορεα μου λεει καυλακιΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού