Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Βραδάκι Κυριακής και μετά από ολιγόλεπτη τσάρκα στα στενά του Βαρδαρίου αποφάσισα να τιμήσω την Βίκυ.

Η Βίκυ είναι ένα 19χρονο πιπίνι από την Ουγγαρία, ψηλή με πολύ σφιχτό σώμα, βυζί 2αρι γεμάτο πολύ σφιχτό, σχεδόν τέλειο και πολύ καλό και σφιχτό κολαράκι. Έχει και πολύ όμορφο πρόσωπο και έτσι σαν παρουσία είναι εκρηκτική.
Τα 3 δωμάτια γεμάτα από συναθλητές και μετά από ένα μισάωρο αναμονής στο σαλόνι περνώ στο δωμάτιο με το χαλαρό πρόγραμμα των 40 ευρώ. Υπάρχει και απλό στα 30, και προγράμματα με 50, 60 και 120 ευρώ με τζακούζι.

Μετά από αρκετή αναμονή στο δωμάτιο μπαίνει η Βίκυ κρατώντας στο αριστερό της χέρι το σωληνάριο της κρέμας και μασώντας επιδεικτικά μαστίχα. Σε προτροπή μου για αγκαλιάσματα πήγε να οπισθοχωρήσει, αλλά της θύμισα ότι πλήρωσα το χαλαρό των 40 και ενέδωσε.Λύπη
Κακώς βέβαια γιατί πέρα από το ότι έκανε το παν για να μη με ερεθίσει, είχε και εκείνο το συνεχές μάσημα της μαστίχας με ένα μπλαζέ ύφος που με κοιτούσε λες……. και …..εγώ αυτή είμαι και άλλη δεν υπάρχει καμία……Πλήρης αποτυχία, απόλυτη ψυχρότητα και επιβεβαίωση του κανόνα, δυστυχώς, ότι δεν περνάς καλά στο δωμάτιο όταν βρίσκεις ωραία γκόμενα στο σαλόνι.Λύπη
Με τα πολλά λέω άντε ας ξαπλώσουμε στο κρεβάτι όπως ήθελε η Βίκυ από την αρχή μπας και γίνει τίποτα και ξαφνικά εκεί που με χάιδευε μου ρίχνει μια πονηρή ματιά γεμάτη πάθος και σαν από θαύμα έχω σε δευτερόλεπτα πλήρη στύση.!!!!! Ακολούθησε μια μέτρια πίπα προς την καλή, άφησε να χαϊδέψω και την κωλοτρυπίδα της ,(εξωτερικά μόνο), και μετά αφού λίπανε το μουνάκι της για τα καλά την ανεβάζω από πάνω. Συμμετοχή σχεδόν μηδενική από μέρους της, η κρέμα έκανε το θαύμα της και νόμιζες ότι πηδούσες αέρα, το μπλαζέ ύφος επανήλθε, το μάσημα της μαστίχας είχε αρχίσει να με εκνευρίζει, και με όλα αυτά τα πράγματα που συνεβαίνανε ήρθε η υποστολή της σημαίας.Λύπη
Την κατεβάζω και λέω άντε να μου τον παίξεις λιγάκι ,όντως εκεί έκανε πολύ καλή δουλειά και σε συνδυασμό με χαδάκια και ζουπίγματα στα βυζάκια και τα κολομάγουλα της ήρθε το τέλος.Εμμμμ

Στην αποχώρηση της έκανα και κομπλιμέντο για την εξωτερική της εμφάνιση αλλά μου απάντησε ότι δεν την έχει βοηθήσει στη ζωή της.
Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας.Χμμμ;

Μου ζήτησε και συγνώμη για το ότι με τέλειωσε με χειρομάλαξη και αποχώρησε.Χαμόγελο

Σαν συνεύρεση ήταν φυσικά ατυχέστατη αλλά οφείλω να ομολογήσω ότι σε καμιά περίπτωση δεν μου έδωσε την εντύπωση ότι ήθελε να με ξεπετάξει. O συνολικός χρόνος ήταν λίγο παραπάνω από δεκάλεπτο, και πιστεύω ότι αν ήθελε να κάνει σωστά τη δουλειά της θα αρκούσε και ο μισός χρόνος για να φύγω από το δωμάτιο ικανοποιημένος. Ίσως τα μυαλά της να έχουν πάρει πολύ αέρα, μιας και η εμφάνιση της είναι γαμάτη, ίσως το ότι έχει συνέχεια 3 γεμάτα δωμάτια με τέτοια κρίση όταν τα άλλα μαγαζιά παραδίπλα βαράνε μύγα, ίσως βαριότανε, ίσως ήθελε να κάνει το δικό της πρόγραμμα από εγωισμό , ίσως η μαστίχα, ίσως το υφάκι, ίσως να φταίει που δεν είμαι συνομήλικος της (ένας δεκαεννιάχρονος συναθλητής είχε πει ότι πέρασε καλά), (αν και η καλή ιερόδουλη δεν κοιτάει τις ηλικίες), ίσως, ίσως, ίσως.Χμμμ;

Ο χώρος δεν ήταν ιδιαίτερα καθαρός, χωρίς όμως εμφανή σημεία μπίχλας, και
το αποσμητικό σπρέι που έριχνε η τσατσά απλώς κουκούλωνε ελάχιστα την έντονα άσχημη οσμή που έχει παρατηρηθεί στο οίκημα, η δε τσατσά ήταν φλύαρη και αγχωτική.Λύπη

Αποχώρησα από το μπουρδέλο με πολλά ερωτηματικά, ένα εξ΄αυτών ήταν πως θα φωτογράφιζε ο jo την εν λόγω συνεύρεση.!!!!Χμμμ;

Τα κατάφερε απίθανα ο jo και παραθέτω την αναμνηστική φωτογραφία που μου χάρισε.ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο

http://www.imagerous.com/images/79230471469905075984.png

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2011
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Υπηρεσίες
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
506
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού