Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 48 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καιρο εχω να γραψω κριτικη. Αντε ηρθε η ωρα.

Χθες το βραδυ στο μεταξι παρατηρησα αυτο το σπιτι για πρωτη φορα. Η δεν ειμαι αρκετα παρατηρητικος η δεν ανοιγει τις ωρες που παω εγω, δηλαδη μετα τις 2 συνηθως.

Τεσπα. Παρκαρω απεξω. Ρωταω κατι παλλικαρια που κατεβαιναν αν λεει κατι η κοπελα, μου λενε μπαζο μπαζο. Το ιδιο και κατι αλλοι πιο πανω μου λενε φυγε. Δε ξερω γιατι αλλα ανεβηκα λεω δε γαμιεται.,

Η κοπελα για τα δεδομενα τις περιοχης δεν ηταν ασχημη. Ειχε και βυζαρες. Μου πιασε και τον πουτσο. Ε τι να κανω. Μπηκα.

Καλη ηταν. Εκανε και ισπανικο πριν περασει την καποτα. Δε ξερω ποσο επικινδυνο ειναι αλλα δε νομιζω και πολυ οποτε την αφησα.

Πιπα καλη. Μετα ιεραποστολικο με αληθοφανη συμμετοχη. Το μονο αρνητικο ηταν που μου πεταξε ενα ακυρο, οπως παω να τη γαμησω που λεει ελληνας εισαι. και πως σε λενε? Αλλα δε πτοηθηκα νταξει. Παντως υπο αλλες συνθηκες θα μπορουσα να χα ξενερωσει.

Αυτα. Και ενα γελοιο σκηνικο. Δινω στη τσατσα πενηνταρι και μου λεει σου φερνω τα ρεστα σε λιγο. Και γω ημουνα γυμνος στο κρεβατι και περιμενα και αυτη μπαινει μεσα και μου δινει τα ρεστα.

Και βγαινοντας φωναζει στην αλλη μπες ζεστος ειναι Σπασίκλας

Καλα για τη καθαριοτητα του χωρου δε το συζηταω. Χυσια στο κρεβατι κλπ κλπ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2011
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
9
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού