Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη στο εν λόγω οικημα επι της περιοχης του μεταξίου προς αναζητηση του πορνιδιου που θα μου ανακουφίσει-εστω για λιγο-τις γενετησιες ορμες και που (ήλπιζα) θα μου προσφερει ολιγολεπτες στιγμες ηδονης και απολαυσης.

Δεν επαιζε τιποτα άλλο καλο που να εβαλα στο ματι στην περιοχη και περασα στην Μαρία, Αλβανίδα όπως μου δήλωσε αργότερα.Κατεβαλλα την αποζημιωση των 15 ευρω και περασα στο ψιλοαθλιο δωματιακι απο αποψης καθαριοτητας και σπασμενων σουστων, κρεβατιου. Η Κοπελα εχει μαυρα μακρια μαλλια, ωραια 2-2,5 αρια βυζια με μεγαλες ρωγες για πολυ ρουφηγμα, ψηλη με ωραιο λεπτο σωματακι. Στο σαλονι μου αρεσε κι η φατσα της, από κοντα χανει λίγο...

Στο κρεβατι πολυ τυπικη, αρνηθηκε αρχιδογλείψιμο, δεν ηθελε χαδια και πολλά πολλά και ηταν τελειως αμετοχη. Ξεκινησαμε ιεραποστολικα, όπου ειχε απιστευτη ποσοτητα κρεμας που δεν καταλαβαινα και πολλα. Πόδια αξυριστα που γρατζουναγαν και γενικως, απλά ηθελα να τελειωσω γρηγορα να φυγω! Αυτο ηθελε κι η τσατσα που στο 6-7λεπτο φωναξε την κοπελα, κατοπιν και εγω καταφερα να τελειωσω συντομα και να την κανω...
Απο φυλης γνωριζω, οπότε οταν καταθετω μετάξι συνηθως πεφτω σε μουφες, ελαχιστες φορες να βρω κατι καλο.
Φυσικά δεν συνιστώ επισκεψη στον οικο και την κοπελα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
1.263
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού