Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 82 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Λαουρα ειναι ενα νεαρο μελαχροινο ρουμανικό νυμφίδιο με καταπληκτικα ματια πρασινα, μοντελέ κορμάκι και ωραία φατσούλα. Βυζακια μικρα αλλά πεταχτά, ομορφούλικα!
Την ειχα συναντησει ξανα πριν 1-2 χρονια στο φυλης59 2-3 φορές και τότε ήταν πολυ καλυτερη. Από τοτε ειχε τις ιδιοτροπιες της και πρεπει να την πετυχεις κεφάτη, για να μην κανει αγγαρεια. Γαμιόταν παντως τρομερα, με ενα συνδυασμο gfe με φιλακια και χαδια και δυνατου σεξ. Τωρα δεν συναντησα το ίδιο δυστηχως...

20 ευρω η επισκεψη και περασα στο δωματιο. Αγγιγμα δεν αφηνει καθολου στο μουνι της. Λιγη προθερμανση με γλειψιμο των λεμονατων βυζιων της και μια μετρια πιπα, με καλη περιποιηση των όρχεων όμως, όπως εκανε και παλια. Η Τσατσα ειχε πει και 69, οπότε μου γυρναει τον κωλο της στο προσωπο και μολις βλεπει οτι παω να πασπατεψω την περιοχη, την κανει τουμπακοβιτς και γυριζει κλασικά. Δεν ηταν δεκτικη σε φιλια και gfe ρυθμους, οπότε αρχισα να χαλιεμαι λιγο. Ειχε και μια βαριεστημαρα, όσο διεισδούσα στο νεανικο της κορμακι που χρειαστηκε αυτοσυγκεντρωση για να μην ''χαλαρωσω''.
Παντως δεν βιαζεται, καναμε ιεραποστολικο και πισωκολλητο που κατεληξε σε παραδοση των υγρων μου σε πισωμπρουμητο με την κωλαρα της ξαπλωμενη. Μολις εχυσα, δεν περιμενε να στραγγιξω και την εκανε τάχυστα. Μου ειπε οτι ειχε πιει και τα αντερα της την προηγουμενη βραδυα και για αυτο ηταν τοσο κακοκεφη, εγω δεν την ξανατιμάω πάντως...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2010
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
1.263
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού