Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ένα μικρο διαμαντακι στη φυλης,αυτος θα μπορουσε να είναι ο τιτλος στη σημερινη μου βολτα στη φυλης που πλησιαζε στο τελος της όταν την ειδα να βγαινει στο σαλονι.Παρολο που μου εκανε εντυπωση καθως ηταν ένα ψιλολιγνο μελαγχροινο χαμογελαστο κοριτσι χρειαστηκε όχι μονο να ξαναπερασω για να τη δω αλλα και να επιμεινει η ευγενεστατη υπηρεσια για τις υπηρεσιες της.Πολυ ωραιο σωμα όταν γδυθηκε τελειως μου θυμισε αρκετα καποιες κοπελες-cg που ειχα τη χαρα να παιρνω πριν μερικα χρονια,ισως όχι α διαλογης αλλα σε καμια περιπτωση ουτε δευτερης,κατι ενδιαμεσο.Λιγο τρελιαρα στην αρχη καθως με περιεργαζοταν στα ρωσικα αλλα πολύ καλη συμμετοχη και επαναλαμβανω και παλι κορμι λεπτο από αυτά που μου αρεσουν.Παρολο που ηθελα να τελειωσω ιεραποστολικα μιας και ηταν πολύ καλα της ζητησα να παμε και στο τοιχο στα ορθια κατι που εκανε αποζημιωνοντας με κυριως στην επιστροφη στο σπιτι καθως φανταζομουνα τη σκηνη..Προσωπικα εμεινα πολύ ικανοποιημενος από αυτή την απροσμενη συναντηση και γιατι να το κρυψω ενθουσιασμενος.Η υπηρεσια μου ειπε ότι πηρε το ρεπο της απογευματινης και μαλλον δουλευει μεταμεσονυχτια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρία
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού