Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 35 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το 2011 πλησιαζει και ο Λορδος Μπολντεμορτ ηθελε να αφησει το 2010 με μια καλη αναμνηση. Λιγες ωρες πριν την ελευση του νεου χρονου μια καταθεση ηταν αναποφευχθη για αυτο τον λογο σημερα το πρωι ημουν εκει... η τσατσα μου παρουσιασε την κοπελα η οποια μ αρεσε επειδη ηταν κοντοπουτανο με καλο σωμα και εκφυλο προσωπακι... το μαλλι της ειναι προς το κοκκινο αν προσεξα.. τελοςπαντων τα ειπαμε και στις ενημερωσεις αυτα πιο πανω... Η τσατσα τυπικα ευγενικη και ως ενα βαθμο συμπαθητικη. Μπουκαρω στο πραγματικα υποδειγματικο δωματιο για τα δεδομενα της φυλης... παιζει να ειναι το πιο καθαρο μπουρδελο που υπαρχει αυτη τη στιγμη μαζι με το ανακαινισμενο στην Ρευμουνδου , μαξιλαρια (2) παρακαλω... με ωραια σεντονια πολυχρωμα.. κομοδινα μεσα 2 να βαλεις τα πραγματα σου μια καρεκλα επισης κλιματισμος (εκανε αρκετη ζεστη βεβαια το παρακαναν) και μια πολυ καλη τσοντα αμερικανικη να παιζει απεναντι ψηλα ενω απο κατω εχει καθρεφτες. Η τυπισσα δεν αργησε να ερθει... 1ο ΜΕΙΟΝ... μπηκε με το σωληναριο της κρεμας ειπα να την ξεχεσω μια δοση γιατι θυμομουν και την ασχημη εμπειρια που ειχα στο Φ.80 αλλα λεω αστο... ξαπλωνει διπλα μου και παει να βαλει προφυλακτικο σε πεσμενο πουτσο , προκαταρκτικα ουτε για αστειο 2ο ΜΕΙΟΝ... ξεκιναει μια υγρη αλλα οχι βαθεια πιπα... ενω παραλληλα δεν ειχε βγαλει το σουτιεν της και ειχε καθησει σε σημειο που να μην μπορω να πιανω... επιανα μονο τα πατουσακια της και αυτο με καυλωνε και κωλαρακι με αφησε να πιασω αλλα επρεπε να τεντωθω εκεινη την ωρα μου ηρθε να της πω.. τωρα εσυ η οντως εισαι αβγαλτη η μας κοροιδευεις... συνεχεια στην πιπα τον ειχε στο στομα και επαιζε παρα πολυ ωραια την γλωσιτσα της γυρω απο την τρυπουλα της ουρηθρας μου πραγματικα πολυ καλη φαση ΑΛΛΑ δεν ειχε βαθος στην πιπα που φυσικα διορθωθηκε μετα απο δικες μου υποδειξεις ... μπορω να πω πως διαθεση για πιπα ειχε... αλλα παιζει να ειναι και αβγαλτη γενικα ηταν υπακουη και δεχοταν υποδειξεις... 3ο ΜΕΙΟΝ? Αρνηθηκε να γυρισει 69 παρολο που της ειπα οτι δεν θα την γλειψω απλα ηθελα να εχω θεα... τελοςπαντων.. αφου την εκοψα απο την πιπα της ζητησα να γυρισει στα 4 οπου ειχε πολυ καλο στησιμο και επετρεπε την διεισδυση... τελος την γυρισα ιεραποστολικο οπου και το τελος δεν αργησε να ερθει...


ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ -> Η τυπισσα εχει διαθεση για υπηρεσιες αλλα ορισμενα πραγματακια καλο θα ηταν να μην γινονται το σιγουρο ειναι πως αν επεφτε σε καναν ξιλνικ θα γινοταν φασαρια γιατι δεν εβγαλε καν το σουτιεν της ειχε μια μαλακιουλα εκει που απλα ξεκουμπωνε και αφηνε ελευθερο το γατακι της , πολλα τα θετικα οπως ο καθαρος και ζεστος χωρος απο ολες τις αποψεις το γεγονος επισης οτι δειχνει να μην βιαζεται και οτι εχει διαθεση να προσφερει αλλα και να συμμορφωθει σε παρατηρησεις σε αντιθεση με 2-3 πραγματα τα οποια τονισα παραπανω και ανηκουν στα μειον συνθετουν το γενικοτερο σκηνικο που θα συναντησει κανεις προτιμωντας / επιλεγοντας την συγκεκριμενη τυπισσα. Τωρα αν θα την ξανασυναντουσα?! Δεν ξερω μπορει να εδινα μια ακομη ευκαιρια ισως γιατι πιστευω πως αυτα τα 2-3 μπορει και να τα διορθωσει. Καλη τυχη μορτηδες





Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2010
Boldemort
Σεβαστός
Εγγραφή:
4 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
38
Πόντοι:
1.220
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού