Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
γεια σας συναγωνιστες κυριακη 2 μερα χριστουγεννων και ειπα να δωκιμασω τη τυχη μου μιας και ειχα ερωτικες φααντασιωσεις!
ξεκιναω και μπαινω τυχεα στο μουρδελο μεσα!! μαζι με αλους 2 συναγωνιστες! στο 66 Δ ειθελα να τη ξεπερασω!
ερχετε η τυπησα στο σαλονι μαζι με τη τσασα!και αρχιζει να με χουφτωνει στα εμπροστια!! και μου λεει δε πιστευω να φυγεις!
η γκομενα ηταν μελαχροινη περιπου 1.60.με πολυ διαθεση.καλα της λεω θα περασω αλα τη προηγουμενη φορα δε μου σηκωθηκε και ειμαι ανχωμενος!Money Mouth καπως!
μπαινω στο δωματιο μεσα καθαρο δωματιο ακι ησηχο! και ερχεται μετα απο 5 λεπτα το μανουλι!! με ρωταει τι κανω της λεω καλα! και αρχιζει μια ακαποτη πιτα!!
εγω της ειπα να μου τη παρει με καποτα! ωπος και εγινε!! μια πιπα σφυχτη!! που γουσταρα
και μεσα σε 1 λεπτο μου σηκωθηκε!!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο ανεβηκα απο πανω τησ και αρχιζουμε!! την εβαλα ολη μεσα!! και εκεινη φοναζε αχ τη μου κανεις και τετοια!! μετα αρχιζε να κουνιετε τοσο πολυ πυ ηταν σα να ειταν αυτη απο πανω!! τρελο κουνημα!
μετα τη βαζω απο πανω! η γκομενα αναστεναζε δυνατα!!και χωρευε τραμπαλα!!! πανω μου!!
τοτε σηκωνω το στηθος μου και την αγκαλιαζω και τη χαιδευω σαν τρελος παντου!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
μια σταση που δεν εχω ξανακανει! εκενη να αναστεναζει δυνατα!! και να μου λεει αχ μωρο μου σε γουστραρω!! και να με γλυφει στο λεμο μου και στις θυλες μου Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοοπου μετα απο 3 λεπτα τραμπαλας δεν αντεξα!! και κατεθεσα!!
γενικα τρελη φαση και τοσο πολυ ειχα καιρο να καυλωσω!! σε μπουρδελο!ετσι!!
και να κανω τετοιο σεχ! τη κοπελα τη λενε αλινα ειναι απο ρουμανια!
και μαλον θα τη ξανατιμησω!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού