Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 32 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια σας. Σάββατο βράδυ, ανήμερα Χριστουγέννων, είχα προγραματισμένο τραπέζι με χαρτιά. Ή θα κέρδιζα και θα γαμούσα ή θα έχανα και θα τον έπαιζα. Έχοντας όμως ένα προαίσθημα ότι θα τον παίξω, κατέληξα σε αυτό το υπόγειο της Κεραμεικού. Γεμάτο το σαλόνι, τίγκα λέμε, δίπλα μου 2 ζάκια, με τον έναν να λέει στον άλλον ότι "αν είναι αυτή" θα της πει να πάνε σε ξενοδοχείο αντί να την πάει σπίτι του. Όντως, ήταν αυτή και κάτι πήγε και της έλεγε και μετά την περίμενε. Η κοπέλα μάξιμουμ 23, κοντή, λεπτή, με φουσκωτό κώλο, μικρό στήθος και μακριά μαύρα μαλλιά. Για τσιγγανοαλβανάκι την έκοψα. Είχανε μαζευτεί 5-6 γύρω της και δε λέγανε να φύγουν (ούτε αυτή) στις απέλπιδες εκκλήσεις της τσατσάς "παιδιά, θα περάσει κανείς γιατί θα κλείσουμε;". Δεν είχα ξαναμπεί σε αυτό το δέλο, μου έκανε εντύπωση το μεγάλο δωμάτιο. Μπαίνει η κοπέλα και με την πρώτη της κουβέντα ήρθε και η πρώτη κρυάδα: "ευτυχώς δεν τον έχεις χοντρό όσο ο προηγούμενος που με ξεμούνιασε" Money Mouth. Τέσπα λέω εγώ, και το κορίτσι αποδείχτηκε οκέι. Ήρθε από πάνω μου και τα λέγαμε (αυτή έλεγε, εγώ χούφτωνα) ότι θα της έρθει περίοδος και έχει βάλει κάτι στο μουνί της και τώρα δε βγαίνει και πονάει, δεν πειράζει της λέω, έτσι κι αλλιώς αρέσκομαι να τελειώνω με μαλακία, όχι λέει αυτή, με έχουνε γαμήσει άλλοι 15 Λύπη. Λοιπόν, το πρόγραμμα είχε τα προκαταρκτικά του με φιλάκια και τέτοια, μέτρια πίπα, πισωκολλητό να τον έχει τουρλώσει και να με κοιτάει από τον καθρέφτη και τελείωμα με μαλακία Γλώσσα. Στο τέλος πάλι μου έπιασε την κουβέντα λέγοντας ότι την προηγούμενη μέρα έβγαλε 300 ευρώ. Σε ερώτησή μου δε πόσα παίρνει από τα 15, η απάντηση ήταν 7,5. Οπότε μάλλον με δούλευε Εμμμμ. Κατόπιν πήγα για χαρτιά, σε κάποια φάση έχανα κάνα 100άρικο, μετά ρέφαρα κάπως και οι απώλειές μου ήταν 15 ευρώ, συν 5-6 μελομακάρονα και κάτι ρο. Το ουίσκι που πήγα το ήπια όλο εγώ Κουλ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 25, 2010
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
2.795
Πόντοι:
6.495
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού