Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τη κοπελα παρολο που ειδα μολις τωρα πολλες κριτικες δεν την ειχα ξαναπετυχει εκει οποτε πηγαινα,η πρωτη φορα ηταν σημερα και πραγματικα εντυπωσιαστηκα.Ψιλη ξανθια με ωραιο κορμι που αν κανει πραγματικοτητα αυτο που υποσχεται στο σαλονι(ηρθε και με χουφτωσε αρκετα προκλητικα)τοτε σιγουρα θα περασεις πολυ καλα.Ετσι αφου εκανα μια βολτα αφου ημουν ακομη στην αρχη επεστρεψα χωρις να χει φυγει απο το μυαλο μου η ιδεα να την πηδηξω.Η κοπελα μπηκε στο δωματιο ενω ημουν ορθιος και μου ζητησε να ξαπλωσω..εκει καταλαβα απ το τροπο της οτι δεν θα περασω καλα,ετσι ξεκινησαμε ενα πισωκολλητο που παντα κανω στις περιπτωσεις εκεινες που η γυναικα ειναι πολυ σεξι αλλα ψυχρη,σ εντονο ρυθμο και κατοπιν μπρουμητα αλλα δυνατα για να με νοιωσει..Τελειωνοντας και ενω με κοιταζε την ρωτησα στ αγγλικα γιατι με κοιταει και μου ειπε οτι αναστεναζα αρκετα(καβλωμενος γαρ)και τη ρωτησα αν της αρεσει αυτο.Μου ειπε το κανουν αρκετοι και δεν της αρεσει..κοιτα να δεις λεω απο μεσα μου ,εδω οι ελληνες καβλωνουμε και εκδηλωνομαστε και αυτη κανει και τη δυσκολη..Της απαντησα οτι ειναι λογικο ν ανασαινουμε βαρια οταν τη πηδαμε γιατι ειναι sexy but cold.Cold με ρωταει,ναι της λεω ice,do you know ice,εκει σιγησε και μαλλον της κοπηκε και το τουπε,δειγμα υποταγης στην εμπειρια ενος αντρα που εχει μαθει να μιλαει στις γυναικες πια αναλογα με το πως του φερονται

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 25, 2010
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού