Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 118 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
γεια σασ συναγωνιστεσ
απογευμα πεμπτησ και ειπα να παω να δοσω τον αγωνα μου στα στεκια του αγοραιου ερωτα τι το θελαΘυμός
εφοσον εκανα μια βολτα και δεν ειδα κατι σημαντικο ειπα να παω στη λαουρα για 6 φορα.
τουσ τελευτεουσ 2 μηνεσ πηγαινα σε αλεσ και δυστυχωσ ξαναγυρισα στη λαουραΘυμός
η ωρα ηταν 5 και κατι μολισ μπαινω μεσα στο μπουρδελο με βλεπει και με ροταει που χαθηκα?? και οτι ανησηχεισε που εξαφανιστηκα!! δεν απαντησα και πληρωνω τη τσατσα και μπενω μεσα στο δωματιο
ερχετε η τυπησα μετα απο 3λεπτα με βλεπει και μου λεει!!!!
σημερα δε σε βλεπω καθολου καλα τι εχεισ??
και να μου λεει παλι!!τα ιδια!! οτι ανησηχησε που χαθηκα!τησ ειπα ψεματα τι να πω οτι πηγαινα σε αλεσ??Money Mouth
αρχιζει μια πιπα εξασθενημενη και οχι δυναμικη σαν τισ αλεσ φορεσ!!! εμενα δε μου σηκωνοταν!!
με ρωταει αμα εχω ανχοσ εγω τησ απανταω οχι!! αν και ειχα ξενερωσει καποσ!!!και καταλαβα οτι πεταξα τα 20 προσπαθησα να φτιαχτω σκευτομενοσ καποιο αλο μανουλι αλα τιποτα!!
αρχισε να μου λεει οτι πρεπει να φυγει!! χτυπαει και η τσατσα τη πορτα μεσα στο 5 λεπτο που αλεσ 5 φορεσ που χω παει στο μπουρδελο στο 5λεπτο αντε 6 λεπτο θα πεσει χτυπημα στη πορτα!! γαμω τι μουΘυμόςΘυμός
το πουλι μου νεκρο τελειοσ! τησ λεω πηγαινε στο αλο δωματιο που περιμενει ο συναγωνιστησ!! και ελα αμα θεσ να δωκιμασουμε παλι!! και μου απαντα!!δηλαδη θα δωσεισ αλα 20 ευρο!!ΘυμόςΘυμόςΘυμός
οχι τησ λεω δε δινω!!μου λεει τι επαθεσ σημερα?? και τησ απανταω οτι ειχα μια σχεση και χωρισα αντι να τισ απαντησω αυτα¨!! οτι μετα απο 5 φορεσ ειχα ξενερωσει!!! αλα σε εμπιστευτικα λαουρα και ξαναειρθα!! και συ μου λεσ μαλακιεσΘυμόςΘυμόςΘυμός
μου ζητασ επιμονα γιατι εχω να ρθω καιρο θαρεισ και τα χαμε και δε το ξερα!!
και μετα απο μια αεροπιπα περιμενεισ να μου σηκωθει!!!!!
φευγω απο το χαμετυπιο πικραμενοσ!! τοσο που μου ρχοταν να κλαψω!!! 80 φορεσ που πηγα στα μπουρδελα δεν ειχα προβληματα!θε θελω να το σκευτομαι πια!!! αλα αυτη ειναι η μοιρα ενοσ μπουρδελιαρη!!!
καλα χριστουγεννα!! να στε καλα!! και να μαστε ενωμενοι ολοι μασ!!! συμπουρδελιαρηδεσ!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 23, 2010
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού