Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Λαουρα ειναι ενα μελαχρινο ομορφο πιπινακι με κοντο ισιο καρε,νομιζω Ουγγαρεζα,με καλα πιασιματακια και ωραιο βυζακι με μεγαλη ρωγα.εχει πολυ ομορφα ματια και σε κοιταει με ενα υφος παιχνιδιαριο που δυσκολα μπορεις να αντισταθεις.Εφοσον την ειχα ξαναδοκιμασει πριν κανα χρονο περιπου μπηκα χωρις δευτερη σκεψη.Συμφωνησαμε στα 70ε με 69 με γυμνο τσιμπουκι το οποιο κανει πολυ καλα,σε καυλωνει σε δευτερολεπτα και δειχνει να απολαμβανει.Κατα τη διαρκεια της πιπας εχωνα δαχτυλακια σε μουνι και κωλο χωρις να διαμαρτυθει,και στη συνεχεια γυρισαμε σε σταση 69 οπου ειχα δυο ομορφα τροφαντα κωλομερια μεσα στα μουτρα μου.Απολαυσε και αυτη το γλυφομουνι με καυλωτικα βογγητα(ως γνωστον το κανω με μεγαλη μαεστρια).Επισης με αφησε να τριψω τη γυμνη πουτσα στο μουνι και την κωλοτρυπιδα της.Αφου λοιπον με καυλωσε και με το παραπανω και μου τον εκανε καγκελο,την εστησα μονο απο κατω οπου την καρφωσα με ωραιο ρυθμο,αυτη συγχρονως μου τσιμπουσε τις ρωγες οποτε δεν αργησα να τελειωσω βγαζοντας τις γνωστες κτηνωδεις κραυγες μου!
Συμπερασμα....η Λαουρα δειχνει να απολαμβανει αυτο που κανει,διαθετει καλη τεχνικη καταρτιση,δε βιαζεται και την προτεινω ανεπιφυλακτα σε ολους να την δοκιμασουν.Νομιζω δε θα σας αφησει ασυγκινητους....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.430
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού