Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μετα την καταθεση της μηχαελας πηγα μια βολτα απο την αρχοντοπουτανα την αμαντα.η μαντα ειναι 40+ που ομως προσεχει πολυ την εμφανιση της.ειναι η 2η φορα που την επισκευτομαι.την πρωτη φορα ηταν στις πρωτες μερες εργασιας της στην περιοχη και μου ειχε αφησει αναμεικτες εντυπωσεις.σαν παρουσια ειναι του γουστου μου αλλα μαλλον και αυτη ειναι με τις μερες της.κανενας στο σαλονι και στα δωματια πληρωνω το αντιτιμο και μπαινω.μετα απο λιγο ερχετε και πιανουμε σηζητηση στα αγγλικα τα οποια μιλαει αρκετα καλα με αποτελεσμα να της φτιαξω την διαθεση.αυτο ειχε σαν αποτελεσμα η συμμετοχη της να ειναι αρκετα καυλωτκη στην πιπα και ειδικα στην πραξη.δεν ελεγε οχι σε τιποτα που της ζητησα και φαινοταν να το απολαμβανει.γενικα ειναι μια κοπελα που εχει γραψει χιλιομετρα στον στιβο και ξερει τι να κανει για να σε ανεβασει.η δευτερη φορα σαφως ανωτερη απ την πρωτη και θα την ξανα τιμισω σιγουρα.απο οτι μου ειπε την κυριακη ειναι η τελευταια της μερα γιατι φευγει διακοπες και θα γυρισει κοντα στις 10 ιανουαριου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2010
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού