Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 43 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κοπελα μοιαζει αρκετα στη περιγραφη με την αλινα που αναφερει ο jocker..Tην εχω πετυχει σε αρκετα σπιτια,φυλης 65β,φωκαιας 19 και αλκιβιαδου 16α μια φορα με τα ονοματα αλινα,αντζελα και αννα.Ξανθια κανονικου υψους με θηλυκο σωμα και καμπυλες(λιγο περισσοτερα κιλα απ οτι θα ηθελα αλλα οχι αντιαισθητικα)εμφανιστηκε στο σαλονι με κοκκινα εσωρουχα και στρινγκ με μπαλιτσες στα επιμαχα σημεια τα οποια σε συνδυασμο με το υφος της στο σαλονι μ επεισαν για μια δοκιμη που ηθελα απο καιρο να κανω για να ειμαι ειλικρινης..Αφου κατοπιν δικης μου απαιτησης απο πριν ειχα την ευκαιρια ν απολαυσω το στηθος της για αρκετη ωρα χωρις ομως αυτη να παιρνει εμπρος ξεκινησε ενα στοματικο που δεν μ αφησε αδιαφορο ουτε ομως και με τρελανε.Στη συνεχεια περασαμε στο κυριως πιατο με πισωκολλητο αρχικα και κατοπιν ιεραποστολικο σε πιο εντονους ρυθμους προς το τελος.Συμπερασματικα τωρα ενω οι αναστεναγμοι της στο πισωκολλητο εδειχναν να της αρεσει και το προσωπο της στο ιεραποστολικο φαινοταν οτι το ενοιωθε εν τουτοις σε καμια στιγμη σε ολη τη διαρκεια του αγωνα δεν καταφερε να με απογειωσει γι αυτο και δεν τη συνιστω.Τη συμμετοχη η κοπελα πρεπει και να τη δειχνει και να φαινεται και αυτο η συγκεκριμενη δεν το εκανε.Οπως αναφερω και στην ενημερωση ο κυκλος των κοριτσιων που πρεπει εσυ να προσπαθησεις για να τις φτιαξεις και οχι το αντιθετο οπως ειναι το κανονικο καπου εδω κλεινει..Μοναδικη αισιοδοξη νοτα στην ολη συνευρεση η ηδονη-διεγερση που εστω και ενδομυχα φανηκε να προσφερω στη κοπελα που σαν καζανοβας ηταν εξαιρετικα σημαντικο για τη φημη μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2010
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού