Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αλλη μια επίσκεψη στην μιλφαρα την Αντριάννα για μια καλή κατάθεση εφόσον, ειμαι λιγο μιλφ λατρης τον τελευταιο καιρό.
Τα εχουμε πει αρκετές φορες για την εμφάνιση της ετσι ωστε να μην τα ξαναπούμε.
Καθε φορα που παω βλέπω και διαφορετική τσατσα, ισως της αλλάζουν συνεχεια αλλα τεσπα, δεν με νοιάζει αυτο, με ενδιέφερε σε τι φόρμα ειταν η Αντριάννα αυτον τον καιρο. Ρώτησα την τσατσα αν ειναι η Αντριάννα στο δωματιό και μου απάντησε ..ναι... χωρις να το σκεφτω λοιπον εδωσα το 20ρικο και μπηκα σε ενα δωματιο στο βάθος με αρκετο κρυο μέσα , αλλα με κλιματισμο, και με κλιματισμο κρυωνα, αλλα θα ζεστενωμουν μετα με την Αντριάννα.Δεν αργησε λοιπον η Αντριάννα να ερθει μεσα υστερα απο μια πασαρέλα στο σαλόνι,και εγω την υποδεχτηκα με μεγάλες ορέξεις για γαμήσι. Με χαιρέτησε ,και ξεκίνησε ομορφα προκαταρκτικα τα οποια δεν απογοητεουν κανεναν για αρχή,το εχει στο προγραμμα της παντα,καλο αυτο, γιατη ως συνήθως τωρα περνανε την καπότα κατευθειαν, ενω αυτη και να εχει κόσμο στο σαλόνι θα κανει την δουλειά της. Με φιλούσε στο σώμα, εγλειφε και αρχίδια, και ξεκίνησε την τρελή ακάποτη που κάνει συνέχεια,η οποια σε στέλνει ,και σε φέρνει πίσω,διέρκησε 2-3 λεπτα και με παράκληση μου της είπα να αρχίσουμε ,δέχτηκε λοιπον και ξεκινήσαμε με στάση ιεραποστολική οπου την γουστάρει τρελα φένεται απο της φωνές που ρίχνει και τα γρατζουνίσματα στην πλάτη μου. Συνέχεια με σταση στα 4 οπου εκει δεν έδειξε τρελή ευχαρίστηση, ισως ειναι στάση η οποια δεν της αρέσει και τρελα απο οτι φάνηκε.Δεν άντεχα λοιπόν αλλο και ηθελα να χυσω στα βυζια της πάνω, της ζύτησα λοιπον ακάποτη και μαλακία ταυτόχρονα και οταν μου ερθει να τελειώσω να τελειώσω στα βυζια της, και ετσι έγεινε, διάρκειας ουτε ενος λεπτου λογω καυλας και ο σκοπος μου έγεινε,γεμησα τα βυζια της με υγρο. Σηκώθηκε ,πλύθηκε,μου έδωσε ενα φιλι μια αγαλια και μου ειπε οτι με περιμένει παλι, και ετσι οποτε βρω ευκαιρεία θα ξαναπάω.
Συμπέρασμα: Σταθερη αξια και υπηρεσίες, για οσους λατρευουν τα μιλφακια , δεν πρεπει να λήψει απο την λιστα τους...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 16, 2010
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού