Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
υστερα απο πολλες βολτες στο συγκεκριμενο σπιτακι βρηκα την σιμονα που εχω διαβασει πολυ καλες κριτικες.μπαινω λοιπον μεσα κ βγαινει η κοπελιτσα ..πολυ ευδιαθετη χαμογελαστη..ξανθουλα γυρω στα 24-27 καπου εκει..αδυνατη με μικρο αλλα ωραιο βυζακι γλυκο πρωσοπακι κ σου βγαζει μια προστυχια..με το χαμογελο της..τελος παντων κοβω εισητηριο των 40 (το σκεφτομουν για 50 που ειχε κ γυμνο τσιμπουκι αλλα δεν..)παιρναω λοιπον μεσα κ επειτα ερχεται κ η κοπελα..αφου ξεντυνεται ειμαστε ορθιοι κ οι δυο κ αρχιζει χαιδεματα φιλακια στα μαγουλα διακριτικα...στις ρογες..και γενικο πασπατεμα...παιξιμο λουτσας με το χερι..επειτα φοραει την καποτα σε φαση καλτσα δυστυχως..κ ερχεται η πιπα..πολυ καλη..υγρη καυλωτικη με αρκετα ντιπ,(οχι οσο θα μπορουσε αλλα καλες προσπαθειες),καθολου μα καθολου δοντι,μεγαλης διαρκειας πιπα και επισης το καλο της...οτι ασχολειται με τα @@..αρκετα θα ελεγα σε ικανοποιητικο βαθμο..επισης δεκτικη σε δαχτυλα.
αφου με ειχε ξεκανει με την πιπα της ανεβαινει πανω μου..κ μπορω να πω πως ειναι πολυ καλη..με ωραιες κινησεις που να τον νιωθεις να μπαινει μεσα της κ να εχει ωραια αισθηση..επειτα παταει στο κρεβατι κ ανασηκωνεται πανω σου με εναν ωραιοο στριφογυριστο τροπο..πραγματικα ωραιο..εκει και παρεδωσα δυναμεις..δυστηχως δεν δοκιμασα πισωκκολλητο η αλλη σταση..
γενικα τωρα..
η κοπελα πολυ φιλοτιμη με ορεξη και καθολου δειγμα αγγαρειας η ξεπετας,ασχολειται με τα @@ ειχε καιρο τανα να ασχολειθει με τα @@ μου αν κ παντα φρεσκοξυρισμενα,καθολου βιαστικη,και κατι αλλο σημαντικο,νομιζω πως δεν ειχε καθολου κρεμα στο μουνι της..αφου οταν εβαλα δαψτυλο ηταν οκ..θα θελα πολυ να δοκιμασω το γυμνο της.πρεπει να το κανει καλα..αλλα και κουλουρι(αν εδινε).
αν με ρωτησετε για κατι αρνητικο
ισως θα μπορουσε να ξεκιναει απο τα 30 αλλα ειναιι μια συζητηση που την εχουμε κανει πολλες φορες,και ισως με απλη ταριφα στα 40 θα μπορουσαν να την εχουν σε ενα ωραιο στουντιο..
ειναι απο τα 40αρια που δεν θα τα λεγες χαμμενα κατα την γνωμη μου...γιατι το "χαμμενο 40αρι "ειναι μια πονεμενη ιστορια..
αυτα συναγωνιστες..ελπιζω να βοηθησα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Μέλος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
24
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού