Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 49 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Μαρία είναι καινούρια στο εν λόγω μαγαζί.Προκειταί για κοπέλα 30 ετών,κανονικών κιλών και το σώμα της έχει κάποια ψωμάκια χωρίς να είναι καθόλου χονδρή.Για το λόγω αυτό φορούσε μαύρο ολόσωμο το οποίο και αφαίρεσε εντελώς στο δωμάτιο.Έχει ωραίο πρόσωπο,μαύρα μαλλιά πιασμένα σε κοτσίδα.Δήλωσε Ρουμάνα αλλά νομίζω λόγω χαρακτηριστικών οτι πρόκειται για Αλβανίδα.Προσφέρει ακάποτο παρόλο που δεν αναφέρεται στο σαλόνι και γίνεται κατόπιν συννενοήσεως.Έγιναν κάποια τυπικά προκαταρκτικά με δική μου συμμετοχή αυτή ήταν λίγο απαθής.Καθάρισε το πέος με αντισηπτικό μαντηλάκι και έκανε μία πίπα ίσα που ακουμπούσε με την γλώσσα και αρκετά ρηχή.Η ακάποτη πίπα της ήταν κάπως σύντομή.Προσφέρει 69.Στάσεις που την πήρα:αυτή απο πάνω,πισοκωλλητό (δεν το προτείνω δεν έχει καλή θέα) και ιεραποστολικό.Στο τέλος την έβαλα να μου γλύψει τους όρχεις για να τελειώσω.Το έκανε με αγγαρεία.Διεισδύσεις επιτρέπει αλλά η συμμετοχή της είναι κανονική.Ως εμπειρία χαρακτηρίζεται τυπική και δεν νομίζω να ξαναπάω μαζί της άλλη φορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 03, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, sweeper και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού