Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
το μπουρδελάκι είναι γνωστό για τις ιδαιτερότητές του. χθες μου ήρθε όρεξη να πηδήξω μεταλλαγμένο πουτανάκι χωρίς να πληρώσω πολλά. μετέβην στο γνωστό ίδρυμα με τα τριάκοντα ευρώπουλα όπου οποία η έκπληξις! νέο μεταλλαγμένο ξανθό μικροκαμωμένο τρανσάκι με αθώο βλέμμα , τελείως άβυζο αλλά θεικό κορμάκι. το πήρα αρχικά για να μοιραστώ εμπειρίες και κατά δεύτερον επειδή είχα μεγάλες καύλες. μετά από δεκάλεπτο αναμονής (που δεν κατάλαβα γιατί αφού το ίδρυμα ήταν άδειο) ήρθε στο δωμάτιο.τα προκαταρκτικά ήταν μούφα αφού έγλυψε λίγο τις ρώγες μου ενώ εγώ του έβαζα χέρι. τίποτα ιδιαίτερο. μετά άρχισε πίπα με χέρι στη βάση του πέουλου και άγγιγμα στα αρχίδια, χωρίς να τα γλύφει , χωρίς κοίταγμα. λόγω της ιδιαιτερότητας της κατάστασης (ήθελα τρελά να γαμήσω) δεν άργησε ο πούτσος μου να σηκωθεί. το μεταλλαγμένο πουτανάκι ανέβηκε στα όρθια και άρχισε να χοροπηδά. το γεγονός ήταν ότι ο πούτσος δεν έμπαινε όλος μέσα κάτι που με εκνεύρισε. Την γύρισα στα τέσσερα μετά από λίγο. Εκεί ομολογουμένως ότι αποζημιώθηκα, καθώς το ξανθό λεπτό πουτανάκι ήταν καλό. το κωλαράκι του σφικτό ενώ το ξέσκισμα που της έκανα με ικανοποιούσε καθώς ήταν βαθύ. Δεν τα κλαίω τα 30κοντα ευρώπουλα αλλά θα μπορούσε να ήταν καλύτερα. Στα συν ότι το τρανσάκι είναι τελείως άτριχο , φοβερό σωματάκι , εντελώς θηλυπρεπές ενώ δέχεται απόγευμα Δευτέρας και Πέμπτης. στα μείον ότι είναι τελείως άβυζο και άψυχο (ούτε κραυγή δεν έβγαλε όταν της τον φόραγα). Δεν ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Τατιάννα
Μέλος
Εγγραφή:
18 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 braveheart69, manager5810

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού