Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
καλησπερα συναγωνιστες!βραδινη βολτα στην φυλης και μετα απο διαφορα πορνισια που ειδα και ενω ειχα επιλεξει ενα μπαινω στο σπιτακι και περιμενοντας μετα απο λιγο η τατσα μου παρουσιαζει ενα μουναρο 2 μετρα εν ονοματι ρωξαννα ρουμανικης προελευσης και μου λεει φουλ προγραμμα τσιμπουκια πισωκολητα και κωλο 20 ευρω.μολις ακουω κωλο Μεγάλο χαμόγελο ξεχναω το τι ειχα διαλεξει απο πριν και αυτοματως βγαζω την εικοσαρουμπα και μπαινω στο δωματιο.στο περιμενα στο δωματιο εριξα και ενα κατουρημα στο καλαθι των αχρηστων γιατι σιχαινομουν να παω κοντα στον νιπτηραΚουλ.ερχεται μετα απο λιγο η καυλα γαμω τα σωματα γαμω τα προσωπα στο μονο που υστερει λιγο ειναι τα βυζακια της που ειναι μικρα αλλα δε γαμιεται.στο τσιμπουκι η κοπελα πολυ καλη την εκανε την πουτσα κονταρι για πολυ ωρα φαινοταν οτι το διασκεδαζε και αφου κρατηθηκα για να μην χυσω της ειπα να γυρισει και αυτη με πολυ ναζι μου γυρναει την κωλαρα της ωπου και εισχωρησα και για αρκετη ωρα και τρυπανιαζα και η κοπελα να μου χαιδευει τα αρχιδια δεν αντεξα και πολυ της φουλαρα την κωλαρα με σπερμα ωπου και αυτη με κραυγουλες μου εδειχνε την ευχαριστηση της.στο τελος φιλακια ματς μουτς και ραντεβου για την επομενη φορα.συνοπτικα με την εμφανιση της κοπελας τον χωρο και την περιποιηση γυρω στο 20 λεπτο χωρις χτυπηματα πορτας και παπαριες το 20σαρι ηταν best vfm.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2010
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνα
Υπηρεσίες
milfslover
Σπουδαίος
Εγγραφή:
22 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
38
Πόντοι:
2.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού