Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αγαπητοί φίλοι τής ιστοσελίδας Bourdela.TV, γειά χαρά.
Είμαι καινούργιο μέλος, παρ’όλα αυτά χωράω κι εγώ εδώ, στην ωραία παρέα σας.
Θα ήθελα να κάνω την κριτική μου, στο ρδελάκι της Αλκιβιάδου 16Α, πού τώρα δεν είναι η θείτσα η Τάνια, αλλά μια καλή φίλη πού λέγεται Κατερίνα, η οποία επανήλθε εξ ίσου δριμύτερη όπως παληά. Γύρω στα 25 something, λίγο γεματούλα, αλλά και ωραίο σωματάκι καί, πολύ καυλιάρα, ευγενικότατη, και κάνει τά πάντα. Τσιμπουκάκι, πισωκολητούλι, μουνάκι, κουλουράκι, γλειψιματάκια, να κάνετε ότι γουστάρετε, και ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ, ΔΕΝ ΣΠΑΕΙ ΑΡΧΙΔΙΑ , πού σας ενδιαφέρει κι εσάς όπως κι εμένα. Δηλ. άχ! Όχι εκεί, μην αγγίζεις εκεί κ.λ.π..
Και βέβαια δεν είναι παγόβουνο, όπως οι αλλοδαπές. Mέ το χαμόγελο στα χείλη. Δηλ. προβλέψιμη, δεν θα κλαίτε τά λεφτά σας. Το υπογράφω.
Ξέρετε, από όλες τις βόλτες πού έχω κάνει Στη Φυλής, έχω διαπιστώσει ότι, οι ελληνίδες όπως και η παραπάνω, η Κατερίνα, είναι όλες γαμάτες, στο ίδιο περιγραφικό στυλ, πού ανέφερα παραπάνω.
Ενώ οι αλλοδαπές, αν εξαιρέσω αρκετές Βαλκάνιες, κι αυτές εντάξει άτομα, όλες οι βόρειες, είναι γάματα. Καλύτερα παγόβουνο, παρά αυτές.
Φυσικά παιδιά, φερόμαστε άψογα, κύριοι, και καθαροί, γιατί κι αυτές άνθρωποι είναι για το μεροκάματο παλεύουν.
Επίσης εγώ τους δίνω και ένα καφέ παραπάνω δώρο, και να ‘στε σίγουροι πώς το εκτιμούν πάρα πολύ, κι έτσι δεν υπάρχει περίπτωση να περάσετε άσχημα.
Αυτά μού έχει δείξει η εμπειρία μου, να ‘στε καλά και τά ξαναλέμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2010
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού