Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επισκεψη στην Αλισια.
Δυστυχώς δεν θα συμφωνησω και πολυ με τους προλαλησαντες συναγωνιστες. Η κοπελα ξανθια, νορμαλ υψος για γυναικα, ηλικια δεν ρωτησα, απο Ρωσια, θα ελεγα αρκετα ομορφη. Αρκετες υπηρεσιες που ξεκιναν απο 30 και εφτανε μεχρι τα 120 αν θυμαμαι καλα. Πηρα το 80 ευρω με κωλαρακι. Απο προκαταρκτικα μονο χαδακια εκανε και μιλουσε τρυφερα. Στα συν οτι μιλαει απταιστα ελληνικα. Στη δραση τωρα, εδειξε να σιχαινοταν αφου μολις επιασα τον λουτσο και επειτα πηγα να την χαιδεψω, μου εκανε μια λαβη αλα Τζακ Νορις και μου κρατουσε το χερι κολλητα στο σωμα μου! Λογια δεν χρειαστηκαν, η γλωσσα του σωματος τα ελεγε ολα και ωντας σαστισμενος, δεν διστασε να μου το πει στην ψυχρα εντος δευτερολεπτων " επιασες τον λουτσο σου, μετα δεν ακουμπας" ειδικα τα μαλια της. Τα βυζια της υπεροχα αλλα αφηνε μονο να τα γλυφεις επιφανειακα κι οχι να τα ρουφας. Ξενερωσα πιο πολυ. Το κωλαρακι εφαρμοστο αλλα δεν εβαλε και πολυ τζελ, παρολο που της το ζητησα. Εκανε καποια βογγητα αλλα αντιληφθηκα αμεσως απο μορφασμους που επαιρνε οτι πονουσε! Εκει κομπλαρα κι αλλο και εχασα τελειως την διαθεση μου. Το τελος ηρθε μετα απο λιγο.
Γενικοτερα ειναι ομορφη η κοπελα με θετικα στοιχεια τα πολλλααα χαδια, χωρις καθολου βιασυνη και οι πολλες εναλλαγες στασεων. Εγω δεν το ευχαριστηθηκα και δεν θα ξαναπροτιμηθει μελλοντικα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
Υπηρεσίες
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3.972
Πόντοι:
6.050
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού