Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Διάβασα για κάποια Τίνα που έπαιζε και επειδή την είχα πάρει παλιότερα και μου άρεσε και γιατί οι κάύλες μου ήταν πολλές επισκέφθηκα το εν λόγω σπιτάκι στις 11/03/2008 κατά τις 17:30.Εμφανίσθηκε όμως ένα όμορφο ρουμανάνι μελαχρινό με μακριά σπαστά μαλλιά,εσώρουχα πάνω κάτω κοντούλι,αδύνατο με πολύ τακούνι παπουτσια.Κόσμος μπαινόβγαινε στα δωμάτια-που να ήξερε τι τον περίμενε-και αποφάσισα να μπω.Μούφα το καρπούζι.Πίπα 5 δευτερολέπτων,άτεχνη που αντί να σε διεγείρει έφερνε τα αντίθετα αποτελέσματα.Έλα από πάνω της λέω.Όχι μου λέει.Με το ζόρι ήρθε και εκεί αρχίζει η ιστορία.Να μη μπορεί να βάλει το πράμα μου με τίποτα.Σα να πονούσε σα να μη μπορούσε κατι έτρεχε.Τη γυρνάω στα 4 εκεί να δείς !!Προσπάθησα να δω τι γίνεται αλλά με το γαμημένο σκοτάδι δεν καλοέβλεπα.Την φέρνω ανάσκελα να προσπαθώ να τις ανοίξω τα πόδια και να μη τα ανοίγει να δυσφορεί,να πονάει και όσο μπόρεσα να δω το μουνί της λες και ήταν σαν μια μεγάλη πληγή δεν ήταν ροδαλό ωραίο.Την διαολόστειλα και δεν αντέδρασε καθόλου.Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η !!! Η αγωνία μου δεν περιγράφεται μήπως έχω αρπάξει τίποτα.Μαύρο στο κολόσπιτο και σε αυτά που φέρνουν.Κωλορουμάνες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2008
Όνομα κοπέλας
Τίνα
Μέλος
Εγγραφή:
20 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού