Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
εξορμηση για ροξανη (εχ.ντανιελλα) αλλα μετα απο πολυκοσμια βρεθηκα στον οικο αυτο.μπαινω μεσα περιμενοντας με αρκετους συναγωνιστες το κοριτσι και να η πρωτη εκπληξη.αντι για ενα δυο κοριτσια.ξενια και αλεξανδρα τα ονοματα τους,μια μελαχρηνη η αλλα ξανθια.σαλοναρισμα πολυ καλο και η φαντασια σου ταξιδευε σε μονοπατια αχαλινοτης παρτουζας.τελικα επικρατησε η λογικη του πορτοφολιου και διαλεξα την ξενια(μαυρομαλλα) γιτι μου εβγαζε κατι πιο προστυχο.στο δωματιο πιπα ακα και αρκετα πιο μετρια απο οτι περιμενα.ιεραποστολικη σταση σφιγκονταςτα μπουτια να μην υπαρξει ολικη δυησδηση και καπακια πισωκωλιτο με τις ιδες σχεδον αντιδρασεις.τελειωμα με γλυκοπικρη γευση.φευγοντας και σκευτομενος το λαθος μου στην επιλογη της ξενιας γυρναω και λεω στην υπηρεσια να μου στειλει την αλεξανδρα.υπηρεσιες παραπλησιες με το παραπανω κοριτσι αλλα σε πιο ομορφο πακετο.τελικα ισως αυτες λειτουργουν καλυτερα μαζι και ισως ηταν λαθος η επιλογη μου να τις παρω ξεχωριστα (παρατηρησα οτι οι πιο πολλοι τις περνανε duo)αλλα στην τελικη τελειωσα δυο φορες και αυτο ειναι που μετραει.η ξενια δηλωσε ισπανιδα(!!!!!)και η αλεξανδρα ρωσσιδα.στο τελος ρωτωντας την τσα αν θα τις εχει και τις δυο μαζι μου απαντησε οτι κανονικα δουκευει η ξενια αλλα για σημερα εκτακτος και η αλεξανδρα.αν τις ξανα δω σιγουρα θα τις τιμησω μαζι αυτην τη φορα μονο για την εμπειρια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Ξένια
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού